До волинських медзакладів надійшли нові ліжка

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

До волинських медзакладів надійшли нові ліжка. Постачання відбулося у рамках реалізації Субпроекту World Bank Ukraine та Міністерство охорони здоров'я України «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Відповідно до угоди , підписаної з переможцем закупівлі ICB-G 6.2.2.1за лотом номер 5 між управлінням охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації та ТОВ «ІЛАТАНМЕД», останнє привезло на Волинь 32 ліжка функціональні для палат інтенсивної терапії кардіологічних відділень. По 12 одиниць товару розвантажили у Волинській обласній та Луцькій міській клінічних лікарнях, а по 2 поїхали ще у 4 заклади –Волинський обласний госпіталь ветеранів війни , Нововолинську центральну міську, Ковельську й Камінь-Каширську центральні районні лікарні.

Вартість договору – у межах 14 400 євро.

Ліжко функціональне двосекційне YFC 261 L має регулювання спинної секції у межах від 0 до 75%, колінної (лівої та правої) – у межах 40%. Витримує навантаження до 200 кілограмів.

«Ці постачання – власне той результат кропіткої праці групи з впровадження Субпроекту, який чекали і лікарі, і пацієнти. Тішуся, що цього року наші заклади усіх рівнів надання отримують стільки різного й необхідного обладнання. А головне – якісного. Це те, до чого ми прагнули, працюючи над тендерною документацією», – уточнив начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

«Ми зможемо завдяки цьому у рази якісніше надавати медичні послуги населенню», – запевнив виконувач обов'язків головного лікаря ВОКЛ Іван Сидор.

Фото