У лікарні Волині розвозять аспіратори

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У медзаклади Волині розвозять аспіратори вакумні хірургічні. Це виконує умови договірної угоди ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ».

Двадцять медичних аспіраторів Evac 40 виробництва Dragerwerk AG & Со. KGaA (Німеччина) упродовж кількох днів запрацюють в усіх лікарнях районних центрів Волині. Дві одиниці обладнання 24 липня отримала Волинська обласна клінічна лікарня. По одному аспіратору надійде у Луцьку міську клінічну лікарню та Волинський обласний  госпіталь ветеранів війни.

Після завершення монтажу й пусконалагоджувальних робіт щодо введення обладнання в експлуатацію, а також навчання персоналу роботі з ним буде повністю виконано договірну угоду ICB-G № 6.2.2.1/10 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів  (1 фаза)», підписану між управлінням охорони здоров’я Волинської ОДА та ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ».

Це фірма також поставила у Волинську обласну кнінічну лікарню два операційні освітлювачі двокупольні та три рентгенопроникні столи операційні. Вони вже функціонують. І якістю обладнання лікарі тішаться. Адже постачальник підійшов до вибору надвичайно відповідально. Тож на Волинь прибула чи не найкраща у своєму сегменті техніка – столи операційні Lojer Scandia SC 33 виробництва Lojer Оу (Фінляндія) та світильники операційні Polaris 100/ Polaris 200 виробництва Dragerwerk AG& Co. KGaA (Німеччина).