На Волині відкрили черговий тендер

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У Волинській обласній державній адміністрації 3 серпня відбулося чергове розкриття закупівлі у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Світового банку і Міністерства охорони здоров’я «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Під час публічного розкриття тендерних пропозицій № NCB-G 6.2.1.2 «Закупівля медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для 140 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини» були присутні члени Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту, консультанти і представники компаній- учасників.

Головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Олександр Кондрацький о 12:05 розпочав процедуру розкриття тендерних пропозицій. Він поінформував, що станом кінцевий час подання тендерних пропозицій їх надійшло шість. Їх розкрили у порядку надходження. Відкликання, заміни або зміни тендерних пропозиції не було. Зауважень щодо порушення цілісності конвертів, оголошеної інформації чи процедури розкриття від присутніх представників учасників торгів не прозвучало.

Участь у тендері взяли ТОВ «ЗДРАВО», ОП ТОВ «Медична компанія «ЕМПІРІКА» - Лідер та Convergent Technologies GmbH & Co. KG, ОП ТОВ «Медична компанія «ЕМПІРІКА» - Лідер та EDAN Instruments INC, ТОВ «Лінет Груп», ТОВ «Ілатанмед» та ПрАТ «Медфарком-Центр». Вони подали 8 пропозицій на усі три лоти. Вони наразі – на стадії оцінки.

Довідково:

У результаті цієї закупівлі діючі АЗПСМ Волині отримають:

по лоту № 1 (NCB-G  6.2.1.2/1) 292 тонометри механічні,  292 манжети для тонометра дитячі і стільки ж стегнових,  495 стетофонендоскопів, 261 офтальмоскоп портативний,  80 ростомірів підлогових, 57 ваг медичних для дорослих, 1179 медичних вимірювальних стрічок (рулеток);

по  лоту № 2 (NCB-G  6.2.1.2/2) - 17 електрокардіографів портативних;

по лоту №3 (NCB-G  6.2.1.2/3) - 945 апаратів для визначення рівня глюкози крові та 94500 реактивів до них.