Волинська область отримала ще один ангіограф для обласної клінічної лікарні

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
Волинська область отримала ще один ангіограф для обласної клінічної лікарні
 
15 серпня у Волинську обласну клінічну лікарню доставили рентген-ангіографічної системи Allura Xper FD20 (Philips) вартістю майже 620 тис доларів США. Поставка відбулася в рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Волинській області.
 
«Ангіограф знаходиться у трійці найдорожчого устаткування, яким користуються у Волинській обласній клінічній лікарні. Але вартісна техніка, що з’явилася в області завдяки спільному проекту Світового банку та МОЗ України, справді допоможе рятувати життя та здоров’я волинян», – зазначив заступник головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар. 
 
Варто зазначити, що обладнання закуплене значно дешевше, ніж його продають в Україні постачальники медичного обладнання. Бо на торги вийшов не посередник, а виробник – компанія Philips Medical Systems Nederland B.
 
Готуючись до поставки у Волинській обласній клінічній лікарні підготували приміщення. Його облаштування та ремонт погоджували із виробником, який має спецвимоги, зокрема щодо електропостачання та температурного режиму, до кабінетів, у яких функціонуватиме їхня техніка. Коли обладнання прибуло, для його розвантаження та підняття в операційну задіювали спецтехніку.
 
Наразі у лікарні завершують ремонт приміщення (зокрема й через те, що довелося розбирати віконний проріз, аби обладнання потрапило всередину). Фахівці Philips у перший тиждень вересня прибудуть для складання установки. Цей процес займе 3-4 тижні. А потім її введуть в експлуатацію та розпочнуть надавати послуги волинянам.
 
Нагадаємо, що напередодні дві ангіографічні системи Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon) вартістю понад 1 млн євро були доставлені у Луцьку міську клінічну і Ковельську центральну районну лікарні. Подробиці читайте за посиланням: goo.gl/8VTwhs.

Фото