На Волині реконструюють ще 10 амбулаторій первинної медичної допомоги

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
На Волині реконструюють ще 10 амбулаторій первинної медичної допомоги
 
До середини 2019 року будуть відремонтовані та реконструйовані 10 амбулаторій сімейної медицини у Ковелі, Ковельському, Горохівському, Іваничівському, Локачинському та Любомльському районах Волинської області.
 
Ремонт та реконструкція приміщень під амбулаторії проходить в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Волинській області. 
 
На початку вересня було підписано 6 контрактів на надання послуг із трьома компаніями: «Вінницькою будівельною компанією», ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» та ТОВ «Укрмонтажбуд-4». Загальна вартість робіт – майже 79,5 мільйона гривень.
 
«Впевнений, що будівельники будуть відповідально та якісно виконувати роботи, об’єкти здадуть в експлуатацію вчасно, а волиняни у результаті отримають покращення доступу до медичних послуг», – зауважив голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.
 
ТОВ «Вінницька будівельна компанія» проведе реконструкцію 5 приміщень у місті Ковель, а також Ковельському, Локачинському та  Любомльському районах Волинської області. ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» візьметься за реконструкцію 4 приміщень у чотирьох селах Горохівського району. А ТОВ «Укрмонтажбуд-4» виконає роботи із реконструкції приміщення фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини у с. Риковичі Іваничівського району Волинської області.     
 
Ремонт та реконструкція приміщень є одним із пріоритетних напрямків роботи в рамках проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», оскільки нові приміщення гарантують високу якість надання медичних послуг для пацієнтів та комфортні умови роботи для сімейних лікарів та медичного персоналу.