У середині жовтня у Ковелі запрацює новий ангіограф

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
У жовтні у Ковелі запрацює новий ангіограф
 
У Ковельській центральній районній лікарні завершили роботи з монтажу нового обладнання, закупленого у рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області». Субпроект є частиною спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
 
Фахівці фірми «Canon», яка поставила у медзаклад ангіографічну систему вартістю понад 600 тисяч доларів, уже закінчили монтаж техніки. А презентація ангіографа запланована на 19 жовтня.
 
«Ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин і виявляти вади у їх розвитку чи пошкодження. Ангіограф допоможе лікувати інфаркти та інсульти, встановлювати стенти пацієнтам. Це на порядок покращить якість надання медичних послуг усім хворим на серцево-судинні захворювання Волинської області», – розповідає головний лікар Ковельсокго МТМО Олег Самчук. 
 
Ангіограф стане частиною нового сучасного відділення інтервенційної радіології «Рентген-хірургічний блок», яке відкриється на базі Ковельського міського територіального медичного об’єднання. У медзакладі, знаючи про отримання техніки, готували і приміщення, і фахівців, які пройшли необхідні навчання з підвищення кваліфікації. 
 
Діагностика для пацієнтів на новому ангіографі буде безоплатною. Відтепер мешканцям Ковеля та навколишніх міст і селищ не доведеться долати величезні відстані, щоб пройти діагностику. Вони зможуть отримати найсучасніші та найякісніші медичні послуги неподалік від дому. 

Фото