Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Волинська обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я Волинської ОДА проводять науково-практичну конференцію «Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань». Захід відбудеться у рамках Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Тож у його роботі візьмуть участь консультант координації регіонів Групи консультативної підтримки проекту Міністерства охорони здоров’я України Євгенія Матюшко, представник Світового Банку Олена Дорошенко й очільники області та профільного управління.

Під час науково-практичної конференції із доповідями виступлять ппровідні фахівці у галузі медицини (а це професори Барна О.М., Іркін О.І., Паньків В.І., Скибчик В.А., Ягенський А.В., Соколов М.Ю.), а також працівники управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.
Захід відбудеться в понеділок, 28 листопада 2016 року, у приміщенні Волинського академічного обласного музично-драматичного театру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2). Початок роботи конференції о 10:00.