Звіт щодо проведених заходів станом на 31 грудня 2016 року

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗВІТ

 

щодо проведених заходів у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (далі – МБРР) проекту Міністерства охорони здоров’я «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» (далі – Проект) станом на 31 грудня 2016 року

 

 

Проект, що набрав чинності у червні 2015 року, направлений на модернізацію регіональних систем надання медичної допомоги та впровадження системних перетворень у системі охорони здоров’я.

В області було сформовано інституційні засади управління Субпроектом. Зокрема розпорядженням голови ОДА від 25 травня 2015 р. № 205 створено Групу управління Субпроектом у складі фахівців структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Група управління Субпроектом (далі – ГУС) є відповідальною за щоденне впровадження регіонального Субпроекту. Із членів ГУС, в рамках цього ж розпорядження голови ОДА, була створена Комісія з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг та затверджене положення про її діяльність.

Станом на листопад 2016 р. на підставі рішень Комісії з відбору були найняті консультанти за напрямками Субпроекту, передбаченими Планом закупівель.

 

Закупівлі в рамках Субпроекту здійснюються за стандартними процедурами МБРР. Завдяки проведеним фахівцями Світового банку тренінгам та візитам до регіону було посилено спроможність членів Комісії з відбору та консультантів ГУС у сфері закупівель.

Всі закупівлі товарів, робіт та неконсультаційних послуг у рамках Субпроекту здійснюються відповідно до наступних документів:

·     Угода про позику (Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей») між Україною та МБРР від 19 березня 2015 року № 8475-UA. (далі – Угода про Позику);

·     «Керівництва із закупівлі позичальниками Світового банку товарів, робіт і неконсультаційних послуг за позиками МБРР й кредитами та грантами МАР», датованого січнем 2011 року, (переглянуте у липні 2014 р.) (далі – Керівництво із закупівель);

·     «Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затверджене в січні 2011 року, (переглянуте у липні 2014 р.) (далі – Керівництво із закупівлі послуг консультантів).

 

На підставі рішень Комісії з відбору та відповідно до погодженого з МБРР Плану закупівель Субпроекту здійснюється:

·          закупівля послуг консультантів, товарів та неконсультаційних послуг для закладів охорони здоров’я – управлінням охорони здоров’я Волинської ОДА;

·          закупівля робіт із капітального ремонту, реконструкції відповідних об’єктів закладів охорони здоров’я, включених у Субпроект, – управлінням капітального будівництва Волинської  ОДА.

 

На сьогодні у рамках реалізації Субпроекту Волинської області здійснено наступні заходи.

 

І. Компонент «Реконструкція/капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини»:

·        здійснено аналіз пропонованих Центрами ПМСД до участі в Субпроекті об’єктів; погоджено та затверджено відповідний перелік об’єктів першої фази ремонтно-будівельних робіт «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об'єкт (перша фаза)»;

·        завершено розробку і погодження  проектно-кошторисної документації реконструкції/капітального ремонту об’єктів першої фази ремонтно-будівельних робіт;

·        з усіма зацікавленими сторонами узгоджені питання дольової участі для об’єктів спільної власності/ користування;

·        здійснено державну експертизу документації;

·        відповідно до стандартних вимог Світового банку, здійснено розробку тендерної документації на закупівлю робіт; отримано погодження від Світового банку на оголошення конкурсних торгівна відбір підрядника;

·        22 листопада 2016 року оголошено конкурсні торги на відбір підрядника;

·        20 грудня 2016 року організовано конференцію перед подачею цінових пропозицій за пакетом 6.1.1. «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об'єкт (перша фаза)»;

·        здійснюється розробка екологічних документів для об’єктів першої фази будівництва;

·     здійснено запит матеріалів, аналіз наданих Центрами ПМСД пропозицій і техніко-економічних обґрунтувань на включення об’єктів в другий етап будівництва, огляд пропонованих об’єктів, підготовлено відповідні пропозиції щодо переліку об’єктів на другу фазу будівництва в рамках Субпроекту «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 21 об'єкт (друга фаза)»;

·                         затверджено перелік об’єктів на другу фазу будівництва;

·     проведені підготовчі переговори та розширену нараду з замовниками проектно-кошторисної документації на об’єкти другої фази будівництва, представниками проектних організацій, узгоджені основні заходи передпроектного та проектного етапів, ключові вимоги до проектної, екологічної та технічної складової тендерної документації.

 

 

 

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ,

реконструкція/капітальний ремонт яких здійснюватиметься

на І етапі впровадження (2016-2017 роки)

 

 

Найменування об'єкта, проекту

Місце розташування об’єкта

 

Володимир-Волинський район

1

Реконструкція частини приміщень Зарічанської сільської ради під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Заріччя Володимир-Волинського району Волинської області (коригування)

Волинська область, Володимир-Волинський район,

с. Заріччя, вул. Героїв Майдану, буд. 2а

2

Реконструкція Зимненського фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області

Волинська область,

Володимир-Волинський район,

с. Зимне, вул. Миру, 4

 

Горохівський район

3

Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію сімейної медицини в с. Печихвости Горохівського району Волинської області

Волинська область,

Горохівський район,

с. Печихвости,                             вул. Варшавська,1

4

Реконструкція приміщення дитсадка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Лобачівка Горохівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Горохівський район,

с. Лобачівка. вул. Миру, 38а

5

Реконструкція частини приміщень дитячого садка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Скобелка Горохівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Горохівський район,

с. Скобелка,                                     вул. Бистровицька,  5а

6

Реконструкція приміщення аптеки під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Луцькій, 12 в с. Журавники Горохівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Горохівський район,

с. Журавники, вул. Луцька, 12

 

Іваничівський район

7

Реконструкція приміщення фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вул. Центральній, 64а в с. Риковичі Іваничівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Іваничівський район,

с. Риковичі,                                     вул. Центральна, 64а

 

Камінь-Каширський район

8

Реконструкція Бузаківського фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 8-го Березня, 18 в с. Бузаки Камінь-Каширського району (коригування)

Волинська область,

Камінь-Каширський район,

с. Бузаки, вул. 8 Березня, 18

9

Реконструкція Нуйнівського фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Лесі Українки, 89 в с. Нуйно Камінь-Каширського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Камінь-Каширський район,

с. Нуйно, вул. Лесі Українки, 89

10

Реконструкція Воєгощанського фельдшерсько-акушерського пункту  під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 6 в с. Воєгоща Камінь-Каширського району Волинської області

Волинська область,

Камінь-Каширський район,

с. Воєгоща, вул. Центральна, 6

 

Ковельський район

11

Реконструкція приміщень котелень під Зеленську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Ковельській, 43а в с. Зелена Ковельського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Ковельський район,

с. Зелена , вул. Ковельська, 43а

 

Локачинський район

12

Реконструкція Привітненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Центральна, 50  в с. Привітне Локачинського району (коригування)

Волинська область,

Локачинський район,                    с. Привітне,                                    вул. Центральна, 50

 

Луцький район

13

Реконструкція будівлі Лаврівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Колгоспна, 1 в с. Лаврів Луцького району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Луцький район,

с. Лаврів, вул. Колгоспна, 1

14

Реконструкція приміщення Піддубцівського фельдшерсько-акушерського пункту під розміщення Піддубцівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини на вул. Вернигори, 1 в с. Піддубці Луцького району Волинської області

Волинська область,

Луцький район,

с. Піддубці, вул. Вернигори, 1

 

Любешівський район

15

Реконструкція Залізницького фельдшерсько-акушерського пункту  під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в                        с. Залізниця, Любешівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Любешівський район,

с. Залізниця, вул. Шевченка, 2

16

Реконструкція Судченського фельдшерсько-акушерського пункту  під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Судче, Любешівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Любешівський район,

с. Судче, вул. Ланевича, 12а

 

Любомльський район

17

Реконструкція будівлі пришкільного інтернату Забузької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Любомльського району під амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Волинська область,

Любомльський район,

с. Забужжя, вул. Шкільна, 1 

 

Маневицький район

18

Реконструкція колишньої будівлі загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів під Красновільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Шкільна, 8                            с. Красноволя Маневицького району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Маневицький район,

с. Красноволя, вул. Шкільна, 8

19

Реконструкція приміщень першого поверху адміністративної будівлі під Рудниківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 44 с. Рудники Маневицького району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Маневицький район,

с. Рудники, вул. Центральна, 44

 

Ратнівський район

20

Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію по вул. Чапаєва, 13 в              с. Замшани Ратнівського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Ратнівський район,

с. Замшани, вул. Чапаєва, 13

 

Рожищенський район

21

Реконструкція частини приміщення військкомату під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Рожище Волинської області (коригування)

Волинська область,

Рожищенський район,

м. Рожище, вул. Мазепи, 108а

 

Турійський район

22

Реконструкція Турійської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт. Турійськ Волинської області

Волинська область,

Турійський район,

смт. Турійськ, вул. Лікарська, 22

23

Капітальний ремонт Луківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт. Луків Турійського району Волинської області (коригування)

Волинська область,

Турійський район,

смт. Луків, вул. Ковельська, 40

 

м. Луцьк

24

Реконструкція існуючих приміщень контори під амбулаторію сімейної медицини по                                 вул. Рівненській, 119 "А" в м. Луцьку

Волинська область,

м. Луцьк,

вул. Рівненська, 119 "А"

25

Реконструкція центру первинної медико-санітарної допомоги №1 під амбулаторію по вул. Бенделіані, 7 в м. Луцьку (коригування)

Волинська область,

м. Луцьк,

вул. Бенделіані, 7

 

м. Нововолинськ

26

Реконструкція приміщень під амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 з добудовою на провулку Поштовому, 1 в                       м. Нововолинську

Волинська область,

м. Нововолинськ,

провулок Поштовий, 1

27

Капітальний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в                          с. Жовтневе, вулиця Перемоги, 20 (коригування)

Волинська область,

м. Нововолинськ,                                 смт. Жовтневе (Благодатне), вул. Перемоги, 20

 

м. Володимир-Волинський

28

Капітальний ремонт приміщення Володимир-Волинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 на вул. Павлова, 20 в                м. Володимир-Волинську Волинської області (коригування)

Волинська область,

м. Володимир-Волинський,

вул. Павлова, 20

29

Реконструкція будівлі торгового центру по            вул. Луцькій, 230 під Володимир-Волинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 в м. Володимир-Волинський Волинської області

Волинська область,

м. Володимир-Волинський,

вул. Луцька, 230 

 

м. Ковель

30

Реконструкція приміщення басейну під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Відродження, 12 Г в м. Ковель Волинської області

Волинська область,

м. Ковель,

вул. Відродження, 12 Г

31

Реконструкція нежитлового приміщення під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 40 років Перемоги, 11 в м. Ковель Волинської області

Волинська область,

м. Ковель,

вул. 40 років Перемоги, 11

 

 


 

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ,

реконструкція/ капітальний ремонт яких здійснюватиметься

на ІІ етапі впровадження (2017-2018 роки)

 

Найменування об'єкта

Місце розташування об’єкта

 

Володимир-Волинський район

 

1

Білинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Володимир-Волинський район, с Білин, вул. Лісова, 4

2

Льотничівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Володимир-Волинський район, c. Льотниче,                  вул. Лесі Українки, 8

 

Іваничівський район

 

3

Литовезька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Іваничівський район,                        с. Литовеж, вул. Лесі Українки, 23

 

Камінь-Каширський район

 

4

Полицівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Камінь-Каширський район,             с. Полиці, вул. Калініна, 5-а

 

Ківерцівський район

 

5

Цуманська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Ківерцівський район,                 смт. Цумань, вул. Філатова, 6

6

Олицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Ківерцівський район, смт. Олика  вул. Шевченка, 58

 

Ковельський район

 

7

Поворська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Ковельський р-н,                         с. Поворськ, вул. Київська, 50-а

 

Локачинський район

 

8

Локачинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

смт. Локачі, вул. Івана Франка,19.

 

Луцький район

 

9

Чаруківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Луцький район, с. Чаруків, вул. Поштова, 26

10

Зміїнецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Луцький район, с. Зміїнець, вул. Медична, 23б

 

Любешівський район

 

11

Цирська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Любешівський район,                с. Цир, вул. Героїв Майдану, 7

 

Любомльський район

 

12

Куснищанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Любомльський р-н,                    с. Куснища, вул. Матиюка, 17

 

Маневицький район

 

13

Маневицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Маневицький район,                  смт Маневичі, вул. 1-го Травня, 11/2-3

 

Ратнівський район

 

14

Гірниківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Ратнівський район,                   с. Гірники, вул. Шевченка, 19

 

Рожищенський район

 

15

Кременецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Рожищенський район,                  с. Кременець, вул. Рожищенська, 36

 

Старовижівський район

 

16

Старовижівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Старовижівський район, смт. Стара Вижівка,                  вул. Незалежності, 15

 

Турійський район

 

17

Купичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Турійський район,                     с. Купичів, вул. Гаркуші, 14

 

Шацький район

 

18

Піщанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Шацький район, с. Піща, вул. Центральна 148-а

 

м. Луцьк

 

19

Луцька міська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3

м. Луцьк, вул. Корольова, 3

 

м. Нововолинськ

 

20

Нововолинська міська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3

м. Нововолинськ,                     пр. Дружби 19

 

м. Ковель

 

21

Ковельська міська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5

м. Ковель, вул. О. Пчілки, 19

 

 

ІІ. Компонент «Обладнання та витратні матеріали»:

·        розроблені технічні параметри для обладнання та розхідних матеріалів, які будуть закуповуватися для 138 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини; підготовлена тендерна документація на відбір постачальника (пакет закупівель 6.2.1.1. «Закупівля медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для 138 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини»);

·        отримано погодження від Світового Банку на оголошення конкурсних торгівна відбір постачальника;

·        07 листопада 2016 р. оголошено конкурсні торги на відбір постачальника обладнання та розхідних матеріалів;

·        22 грудня 2016 року відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій по даному пакету;

·        триває підготовка тендерної документації на відбір постачальника обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (пакет закупівель 6.2.2.«Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів»).

 

ІІІ. Компонент «Створення медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області», його впровадження та забезпечення технічної підтримки»:

·        розроблено і погоджено зі Світовим банком технічне завдання на розробку медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області» (пакет закупівель 6.2.4. «Закупівля програмного продукту  для ведення медичної інформаційної системи "Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області", його впровадження та забезпечення технічної підтримки»);

·        оголошено та проведено тендер на відбір організації, яка забезпечуватиме  розробку медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області». Підписано контракт із переможцем (ТОВ «Ілайф», вартість контракту – 1393750,00 грн.). Розпочато підготовку до тестування робочого варіанту Програми медичної інформаційної системи.

·        підготовлено тендерну документацію на закупівлю комп'ютерного обладнання для ведення медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області», його впровадження та забезпечення технічної підтримки». Дана тендерна документація погоджена Світовим банком;

·        05 грудня 2016 року оголошено конкурсні торги на даний пакет.

 

ІV. Компонент «Забезпечення інформаційного та навчального компонентів Субпроекту»:

·        розроблено та погоджено зі Світовим банком технічні завдання на закупівлю послуг «Логістичне забезпечення проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності населення щодо  серцево-судинних захворювань, їх профілактики та лікування; інформування населення про діяльність в рамках реалізації Субпроекту» та «Виготовлення друкованої продукції»;

·        Підписано контракт з виконавцем заходів в рамках реалізації піар-кампанії «Логістичне забезпечення проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності населення щодо  серцево-судинних захворювань, їх профілактики та лікування; інформування населення про діяльність в рамках реалізації Субпроекту»; ФОП Хотимчук Т.Є., вартість контракту – 113764,80 грн.);

·        в рамках закупівлі послуг «Виготовлення друкованої продукції» проведено тендерні торги, оголошено переможця та підписано контракт (ТзОВ «Гресіо», вартість контракту – 35628,00 грн.). Виготовлено друковану продукцію. Інформаційні матеріали поширені серед населення Волині;

·        було розроблено та після погодження Світовим банком проведено конкурсні торги та підписано контракт з переможцем на надання послуг в забезпеченні логістики навчальних семінарів для медичних працівників області та проведення науково-практичної конференції (ТОВ «Українська рейтингова агенція», вартість контракту – 507454,74 грн.);

·        триває підготовка навчальних семінарів.

·        28 листопада 2016 р. відбулася науково-практична конференція;

·        проведено конкурсні торги  на закупівлю послуг «Тренери для розробки навчальних матеріалів  та проведення навчальних семінарів для середнього медичного персоналу, сімейних лікарів та лікарів-кардіологів»; проведені передконтрактні переговори з переможцями конкурсу. Триває підготовка до підписання контрактів з відібраними кандидатами;

·        в рамках заходу «Проведення навчань закордоном для медичних працівників та керівників закладів охорони здоров’я» в період 24-28 жовтня 2016 р. здійснено навчальну поїздку двох кардіохірургів Волинської області в Англію для участі в навчальному курсі «Основи кардіохірургії: частина 3» (ТОВ «Тревел Профешнл Груп», вартість контракту – 120953,88 грн.).

 

Для консультаційної підтримки ГУС у впровадженні Субпроекту відповідно до Угоди про позику та Плану закупівель Субпроекту, погодженого Світовим банком, Комісією з відбору за стандартними процедурами Світового банку було відібрано наступних консультантів:

 

Посада

ПІБ

№ службового телефону електронна адреса офісу

Консультант з управління  Субпроектом

Адамчук Марія Анатоліївна

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Консультант з фінансового управління

Босак Віталій Миронович

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Консультант з закупівель

Нестеренко Ігор Вікторович

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Консультант з комунікаційних технологій

Булковська Ольга Петрівна

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Перекладач

Дерев’янчук Юлія Михайлівна

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Асистент

Гичук Оксана Олегівна

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Консультант з інформаційних технологій

Киращук Дмитро Дмитрович

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

Консультант з інженерних робіт

Осмоловський Олександр Михайлович

volyn.wbproject@gmail.com(0332) 777 207

За період роботи консультантів їм було оплачено за надані послуги 3852554,61грн. у відповідності до укладених договорів.

На операційні витрати в рамках Субпроекту витрачено – 55363,53 грн.

·        Відповідно до Плану закупівель Субпроекту, було проведено конкурс та закуплено офісне та комп’ютерне обладнання, офісні меблі для Групи управління Субпроектом, (МПП «Медіа», вартість контракту – 341861,10 грн., ТОВ «МП Блок», вартість контракту – 74175,00 грн.).

 

У 2017 році відповідно до Плану заходів з реалізації Субпроекту та Плану закупівель Субпроекту планується реалізувати наступні заходи:

 

·        розпочати ремонтно-будівельні роботи «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об'єкт (перша фаза)»;

·        завершити розробку і погодження зі Світовим банком  проектно-кошторисної документації реконструкції/ капітального ремонту об’єктів другої фази ремонтно-будівельних робіт «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 21 об'єкт (друга фаза)»;

·        узгодити питання дольової участі для об’єктів спільної власності/ користування з усіма зацікавленими сторонами;

·        здійснити державну експертизу документації;

·        відповідно до вимог Світового банку розробити тендерну документацію для закупівель робіт (друга фаза);

·        після погодження тендерної документації Світовим банком оголосити конкурсні торги на відбір підрядника для здійснення ремонтно-будівельних робіт;

·        провести конкурсні торги на відбір постачальника комп’ютерного обладнання для  ведення медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області», його впровадження та забезпечення технічної підтримки»), підписати контракт з переможцем та поставити комп’ютерне обладнання в усі заплановані заклади охорони здоров’я області;

·        в усіх запланованих медичних закладах впровадити медичну інформаційну систему «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області»;

·        підготувати тендерну документацію на відбір розробника комплексної системи захисту інформації медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області», підписати контракт з переможцем, створити КСЗІ та отримати Атестат відповідності;

·        підготувати тендерну документацію та здійснити відбір постачальника медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів; поставити обладнання та розхідні матеріали в усі заплановані заклади охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів;

·        розробити технічні параметри для медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для 31 новоствореної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини; підготувати тендерну документацію на відбір постачальника, оголосити конкурсні торги;

·        організувати навчальні поїздки для лікарів загальної практики-сімейних лікарів, інтервенційних кардіологів, керівників медичних закладів та менеджерів охорони здоров’я області;

·        продовжити проведення навчальних семінарів для медичних працівників Волині щодо профілактики, виявлення та лікуваннясерцево-судинних захворювань: навчанням планується охопити 500 медиків (сестер медичних загальної практики-сімейної медицини, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-терапевтів дільничних, лікарів-кардіологів вторинного рівня надання медичної допомоги, лікарів-терапевтів терапевтичних відділень та консультативних поліклінік, лікарів-кардіологів третинного рівня надання медичної допомоги);

·        продовжити інформаційну кампанію, спрямовану на підвищення обізнаності населення Волинської області щодо факторів ризику серцево-судинних захворювань та методів профілактики, вчасного виявлення та лікування.

 

Група управління Субпроектом докладає максимальних зусиль для виконання Субпроекту  «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» як у частині дотримання термінів, так і ефективності заходів.