Підписано договір із постачальником обладнання для реєстру

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У рамках Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписано договір на закупівлю комп'ютерного обладнання для ведення медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області, його впровадження та забезпечення технічної підтримки» між товариством із обмеженою відповідальністю «Фірма «Валтек» (м. Київ) та управлінням охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації.

Вартість договору – 293 998,20 долара США (з ПДВ). Відповідно до документу, техніка надійде на Волинь за місяць-другий. У переліку тих, хто отримає комп'ютерне обладнання, – понад 200 медзакладів Волині усіх рівнів надання допомоги. Серед закупленого – потужні сервери, що зберігатимуть інформацію про пацієнтів із хворобами системи кровообігу і комплект техніки для того, щоб навіть у найвіддаленіших амбулаторіях могли створюватися електронні картки пацієнтів, доступ до бази даних яких буде в усіх медзакладів.

З огляду на те, що на Волині поширеність серцевих недуг – у межах 38%  від усіх, що зареєстровані серед населення віком від 18 років  і вони лідери у структурі смертності населення із показником у 68%, йдеться про надважливий крок і в реалізації Субпроекту, і в зміні статистики у бік зменшення захворюваності, інвалідизації та смертності від ХСК.