Шість компаній хочуть забезпечувати логістику навчання СБ на Волині

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Учора, 29 травня, під час засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг для проведення закупівель у рамках Проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» відбулося складання реєстру поданих пропозицій закупівлі №SH 6.3.1.2 «Логістичне забезпечення проведення науково-практичної конференції та навчальних семінарів для  сестер медичних загальної практики-сімейної медицини, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-терапевтів та лікарів-кардіологів (2 фаза)».

Консультант з закупівель Ігор Нестеренко ознайомив присутніх з переліком організацій, що подали свої пропозиції по закупівлі, та їхніми вартостями. Що прикметно – усі вони надіслали їх упродовж години до граничного терміну подання пропозицій, деякі – за кілька хвилин до 15.00. Виявилося, що є шестеро охочих надавати логістичні послуги, реалізовуючи навчальний компонент Субпроекту на Волині.

Виникли невеличкі дискусії з приводу того, що лише одна з поданих – від місцевої організації. Консультант з управління Субпроектом Марія Адамчук зазначила, що це друга закупівля по пакету №SH 6.3.1. На жаль, під час проведення першої також не було зацікавлених місцевих організацій. Причина – більшість із тих, що надають аналогічні послуги на Волині, зареєстровані або як фізичні особи-підприємці, або як громадські організації, або ж взагалі працюють без реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності. Вона також ознайомила присутніх із переліком місцевих осіб, із якими велися перемовини щодо участі в даній закупівлі. Однак майже усі з них (окрім двох) не мали зареєстрованої юридичної особи та/або не могли підтвердити 3-річного досвіду діяльності у цій сфері.

Окремо наголошувалося на тому, що інформація про пошук компаній, що відповідали б вимогам Банку, була поширена належним чином.

Наразі триває перевірка поданих пропозицій. Надавача послуг назвуть після завершення оцінки.