На Волині відбувся тендер на постачання медобладнання для «первинки»

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

У приміщенні управління охорони Волинської обласної державної адміністрації 27 липня відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій № ІСВ-G 6.2.1.1 «Закупівля медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для 139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини» у рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

На заході були присутні члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту, консультанти субпроекту та представники компаній - учасників.

Секретар комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту Валерій Кацаман о 10:00 розпочав процедуру розкриття тендерних пропозицій. Він привітав присутніх та поінформував, що станом на 10:00 годину 27 липня 2017 року (кінцевий час подання тендерних пропозицій) їх отримано 7. Тендерні пропозиції будуть розкриті у порядку їхнього надходження. Консультант із закупівель субпроекту Ігор Нестеренко уточнив, що конверти із позначкою «відкликання», «заміна», «зміни» від учасників торгів не надходили.

Загалом участь у торгах взяли сім фірм, причому дві з них – іноземні: італійська та швейцарська. Розкриття та оголошення пропозицій із внесенням вартості у протокол тривало понад годину. Зауважень щодо порушення цілісності конвертів або щодо озвученої інформації чи процедури розкриття від присутніх представників учасників торгів не було.

Отож, наразі усі пропозиції очікує оцінка, після якої будуть оголошені результати тендеру та підписані договори з постачальниками обладнання.

Фото