Волинь вже незабаром відчує на собі результат Субпроекту, – Матюшко

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

На Волині 28 і 29 вересня перебували представники Світового банку, які працюють над реалізацією Проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Консультант із координації у регіонах (з питань реформи системи охорони здоров’я) Євгенія Матюшко та консультант із моніторингу й оцінювання Ганна Терещенко зустрілися із керівником управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігорем Ващенюком, групою консультантів проекту, відвідали навчальний модуль для лікарів, що відбувався на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

Нагадаємо, що у вересні в Києві відбулася конференція за результатами другого року впровадження Проекту, під час якої підбили підсумки й окреслили подальші кроки для оптимізації та інтенсифікації впровадження Субпроектів у регіонах.

«За резульатами цієї конференції ми розглянули разом із представниками групи управління Субпроектом наступні кроки, які необхідно вжити, аби пришвидшити його впровадження. Основне – те, що підготовчий період уже закінчився, нині на часі – конкретні заходи. Нам треба удосконалитипроцеди відбору компаній, якія здійснюватимуть реконструкцію чи капітальний ремонт об’єктів , пришвидшити темпи закупівлі обладнання, причому особлива увага – дороговартісному для спеціалізованих медзакладів. Бо завдання проекту – підвищення рідня надання медичної допомоги, її наближення до населення. Щодо Волині, то тут уже теж зроблені певні практичні кроки. Ми сподіваємося, що і за результатами семінару, і завдяки нинішній зустрічі-роботі на кінець 2017-го, коли ми дійдемо до екватора впровадження проекту, то отримаємо не тільки кількісні показники (закупівля обладнання, початок робіт), а також якісні. Оскільки проект оцінюється за спеціальною матрицею результатів, ми маємо велику надію, що Волиньу частині зменшення захворюваності на недуги системи кровообігу, вчасності виявлення таких хвороб вже незабаром відчує на собі результат тяжкої праці, яка була проведена областю на місці», – наголосила Євгенія Матюшко.