У тендері на Волині взяли участь Toshiba, Philips і Siemens

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

На Волині у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області 7 листопада відбулося публічне розкриття пропозицій тендеру № ІСВ-G 6.2.2.1 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для  закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів (1 фаза)».  В управлінні охорон здоров’я облдержадміністрації, де проходив захід, були присутні члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк та заступник начальника відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи  УОЗ ВОДА, секретар комісії Валерій Кацаман, консультанти субпроекту та представники компаній-учасників. Взяв участь у цьому публічному розкритті і консультант із закупівель групи консультаційної підтримки проекту при Міністерстві охорони здоров’я України Юрій Скоклюк.

Заступник голови комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту Ігор Ващенюк, розпочавши процедуру розкриття тендерних пропозицій, поінформував, що станом на 10:00 7 листопада  їх отримано 24. Розкривали конверти у порядку надходження.

Постачати медичне обладнання та розхідні матеріали для  волинських закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів надання допомоги виявили бажання підприємства з України, Німеччини, Словаччини, Швейцарії та Нідерландів. З-поміж них такі відомі виробники, як Toshiba, Philips, Siemens. Конвертів із відкликанням чи заміною від учасників торгів не надходило, натомість тих, що мали позначку «зміни», було три.

Відкриття, з огляду на велику кількість пропозицій, тривало кілька годин. Залежно від лотів, вартість пропозицій становить від десятків тисяч до 1,5 мільйона євро. Зауважень щодо порушення цілісності конвертів або щодо оголошеної інформації чи процедури від присутніх не було.

Нині на усі пропозиції очікує процедура оцінки.

Фото