Назва субпроекту:
Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 23.06.2017

  Декада профілактики артеріальної гіпертензії

  Аналіз підготовки та проведення декади профілактики артеріальної гіпертензії серед населення Запорізької області
 • 29.03.2017

  Запит на надання висловлення зацікавленості - Консультант з PR

  Оголошено відбір PR консультанта субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області»
 • 03.03.2017

  Засідання групи управління субпроектом в Запоріжжі

  28 лютого відбулося чергове засідання групи управління субпроектом спільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області».
 • 01.03.2017

  Впровадження IT в медичних закладах Веселівського району

  24 лютого в рамках реалізації субпроекту спільного Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» відбулася робоча поїздка до Веселівського району області.
  Робота була організована на трьох робочих майданчиках - в центральній районній лікарні, районному Центрі первинної медико-санітарної допомоги і в райдержадміністрації.
 • 26.02.2017

  Розкриття тендерних пропозицій в Запоріжжі

  У рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» у Запоріжжі, 23 лютого 2017 року в Департаменті охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації провели публічне розкриття тендерних пропозицій за процедурою № NCB 2.1.2 «Медичні меблі для центрів ПМСД». На заході були присутні члени Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг Субпроекту.
 • 25.02.2017

  Засідання експертів з питань оснащення медичним обладнанням ЦПМСД

  З метою якісного і належного виконання заходів з реалізації субпроекту спільного Міністерства охорони здоров’я та Світового банку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Запорізькій області було створено експертну групу з питань оснащення медичним обладнанням центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) наказом № 158 від 20.02.2017 р.
 • 20.02.2017

  Створення експертної робочої групи з питань впровадження IT у ЦПМСД

  З метою якісного і належного виконання заходів з реалізації субпроекту спільного Міністерства охорони здоров’я та Світового банку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Запорізькій області було створено експертну групу з питань впровадження медичної інформаційної системи (МІС) у центрах первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) наказом № 142 від 15.02.2017 р.
 • 17.02.2017

  Засідання експертної групи

  15 лютого 2017 року у приміщенні КУ «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань» Запорізької обласної ради, у межах реалізації спільного проекту МОЗ та Світового банку у Запорізькій області відбулося чергове засідання експертної робочої групи з питань профілактики хвороб системи кровообігу на рівні первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД).
 • 16.02.2017

  Запорізькі лікарі використвоують доступ до Британського медичного журналу

  Британський медичний журнал у партнерстві із Світовим банком надав необмежений доступ до своїх ресурсів українськім фахівцям.
 • 20.01.2017

  Семінар з фасіліті-менеджменту для лікарів Запорізького регіону

  17 січня в рамках циклу тематичного удосконалення «Сучасні аспекти менеджменту в охороні здоров’я», що реалізується спільно Запорізькім державним медичним університетом, Департаментом охорони здоров’я ЗОДА та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, за підтримки регіонального субпроекту спільного із Міністерством охорони здоров’я проекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» відбувся семінар-тренінг для керівників первинної ланки медико-санітарної допомоги з фасіліті-менеджменту
 • 20.01.2017

  Розкриття тендерних пропозицій в Запоріжжі

  У рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» у Запоріжжі, в Департаменті охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації провели публічне розкриття тендерних пропозицій за процедурою № ІСВ 2.1.3 «Закупівля обладнання згідно з табелем оснащення центру ПМСД».
 • 13.01.2017

  Зустріч із керівниками центрів ПМСД м. Запоріжжя

  12 січня відбулася зустріч керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Запоріжжя та консультантів Запорізького субпроекту спільного із Міністерством охорони здоров’я проекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу».
 • 29.12.2016

  Запрошення до участі у торгах № NCB 2.1.2

  Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8475 від 19.03.2015 року, реалізує субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров'я України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".
 • 28.12.2016

  Запорізькі лікарі навчаються новому фінансовому механізму

  Захід було проведено 27 грудня 2016 року в рамках циклу тематичного удосконалення «Сучасні аспекти менеджменту в охороні здоров’я», що реалізується спільно Запорізькім державним медичним університетом, Департаментом охорони здоров’я ЗОДА та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, за підтримки регіонального субпроекту спільного із Міністерством охорони здоров’я проекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу».
 • 16.12.2016

  Запорізькі лікарі вдосконалюють комунікативні навички

  Запорізькі керівники закладів первинної медико-санітарної допомоги прослухали онлайн лекцію щодо комунікацій в галузі охорони здоров’я та та мотиваційного інтерв’ювання.
 • 01.12.2016

  Запорізькі головні лікарі працюють "ProZorro"

  Керівники медичних закладів Запорізької області вдосконалюють вміння працювати в системі електронних закупівель “ProZorro”
 • 28.11.2016

  Засідання групи управління субпроектом

  25 листопада відбулося чергове засідання групи управління субпроектом спільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області».
 • 22.11.2016

  Міжнародний день відмови від паління

  Щорічно у листопаді відзначається Міжнародний день відмови від паління
 • 17.11.2016

  Сімейні лікарі Запорізької області прослухали он-лайн лекцію

  Керівники первинної ланки медико-санітарної допомоги продовжують підвищувати свою кваліфікацію. 11 жовтня курсанти циклу тематичного удосконалення «Сучасні аспекти менеджменту в охороні здоров’я» що реалізується Департаментом охорони здоров‘я ЗОДА спільно із Запорізьким державним медичним університетом та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), прослухали лекцію щодо впровадження eHealth та телемедицини.
 • 07.11.2016

  Запрошення до участі у торгах № ICB 2.1.3

  Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8475 від 19.03.2015 року, реалізує субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров'я України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".
  Запрошення до участі у торгах ICB №2.1.3 Закупівля обладнання згідно з табелем оснащення центру ПМСД (українською мовою, англійською мовою)
 • 31.10.2016

  Засідання групи управління субпроектом

  28 жовтня відбулось чергове засідання групи управління субпроектом спільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна.
 • 27.10.2016

  Запорізькі лікарі оволодівають медичними інформаційними системами

  В Запорізькій області тривають курси тематичного удосконалення для керівників медичними закладами «Сучасні аспекти в менеджменті охорони здоров’я»
 • 25.10.2016

  Нарада з питань розвитку соціальної інфраструктури Запорізької області

  Консультант з комунікацій Запорізького субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» Пушина О.С. та начальник управління кадрового і фінансового забезпечення департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Дорошенко Н.Ю. взяли участь у нараді з питання розвитку соціальної інфраструктури регіону
 • 19.10.2016

  Запорізькі лікарі отримали можливість навчатися дистанційно

  В Запорізькій області з’явилась унікальна можливість для керівників закладів первинної ланки медико-санітарної допомоги залучитись до процесів безперервної освіти та підвищення кваліфікації.
 • 11.10.2016

  Участь команди консультантів Запорізького субпроекту в роботі 25-ї ювілейної міжнародної виставки "Охорона здоров'я"

  4- 6 жовтня у м. Київ відбулася найбільша в Україні 25-а ювілейна міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я». Виставка «Охорона здоров'я» - це перший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.
 • 10.10.2016

  Семінар-тренінг «Моніторинг і оцінка програмних та стратегічних документів»

  6- 7 жовтня 2016 року головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Стасовська Л.І. та консультант з комунікацій субпроекту в Запорізькій області спільного із Світовим банком Проекту Міністерства охорони здоров’я «Поліпшення здоров’я на службі у людей» Пушина О.С. взяли участь у семінарі-тренінгу на тему: «Моніторинг і оцінка програмних та стратегічних документів», проведеному у рамках проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні».
 • 26.09.2016

  Візит фахівців Світового банку та групи консультаційної підтримки до Запорізької області

  26 вересня 2016 року в рамках реалізації спільного Проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», група фахівців Світового банку та консультаційної підтримки проекту Міністерства охорони здоров'я здійснила робочу поїздку до Запорізької області.
 • 22.09.2016

  Використання мультимедійного обладнання, що було закуплено у рамках реалізації субпроекту в Запорізькій області для дистанційного навчання лікарів ПМСД

  22 вересня у залі Запорізької обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія початку спільної програми тематичного удосконалення для керівників закладів охорони здоров’я «Сучасні аспекти менеджменту в охороні здоров’я» із німецькими фахівцями, згідно з трьохстороннім меморандумом між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Запорізьким державним медичним університетом, Міністерством охорони здоров’я України та Департаментом охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації. У заході взяли участь не тільки провідні фахівці медичної спільноти, а й представники влади, науковці та консультанти субпроекту спільного із Світовим банком проекту МОЗ в Запорізькій області.
 • 19.09.2016

  Cемінар проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

  19-22 вересня 2016 р. в м. Київ проходить семінар з питань реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», під час якого команди субпроектів спільного із Світовим банком Проекту звітують за перший рік реалізації проекту
 • 15.09.2016

  Засідання експертної робочої групи з питань профілактики хвороб системи кровообігу на рівні ПМСД

  9 вересня 2016 року у приміщенні КУ «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань» Запорізької обласної ради, під головування м головного позаштатного спеціалісту ДОЗ ЗОДА зі спеціальності «кардіологія» Пумпінець Л.Г., відбулося чергове засідання експертної робочої групи з питань профілактики хвороб системи кровообігу на рівні первинної медико-санітарної допомоги.
 • 29.08.2016

  Досвід успішних закупівель в Запорізькій області за процедурами СБ

  Даний матеріал детально описує процедуру закупівель за правилами Світового банку, яку провів Департамент охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації.
 • 19.07.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження контракту SH 2.1.1 "Мультимедійне обладнання для центрів ПМСД та комп'ютерне обладнання для групи консультаційної підтримки субпроекту"
 • 14.07.2016

  Візит консультанта МОЗ України до Запорізької області

  11-12 липня поточного року консультант Міністерства охорони здоров’я по координації розвитку eHealth в Україні Віталія Музика відвідала з робочим візитом м. Запоріжжя для обговорення поточних питань.
 • 04.07.2016

  Відрядження консультантів субпроекту до м. Київ

  2 липня поточного року консультанти субпроекту Світового банку в Запорізькій області Одринський В. А. та Нішенко К.О. разом із директором Департаменту охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації Клименко В.І. відвідали Міністерство охорони здоров’я України.
 • 01.07.2016

  Підсумки декади профілактики артеріальної гіпертензії в Запорізькій області

  З 14 травня по 24 травня 2016 року в рамках Всесвітнього дня боротьби із артеріальною гіпертензією в Запорізькій області проходила декада профілактики артеріальної гіпертензії «Знай свої цифри».
 • 01.07.2016

  Засідання експертної робочої групи

  01 липня 2016 року відбулася нарада експертної робочої групи з питань профілактики хвороб системи кровообігу на рівні первинної медико – санітарної допомоги, створеної згідно з наказом Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації від 24.06.2016 № 552.
 • 30.06.2016

  31 травня - Всесвітній день боротьби з палінням

  Щороку 31 травня ВООЗ і партнерські організації відзначають Всесвітній день без тютюну, привертаючи увагу до ризиків для здоров'я, пов'язаних з вживанням тютюну, і закликаючи до проведення ефективної політики для зменшення масштабів вживання тютюну.
 • 20.05.2016

  В області триває декада профілактики артеріальної гіпертензії «Знай цифри свого артеріального тиску»

  В Запорізькій області на підтримку заходів Всесвітньої організації артеріальної гіпертензії триває декада профілактики артеріальної гіпертензії «Знай цифри свого артеріального тиску».
 • 13.05.2016

  Декада профілактики артеріальної гіпертензії «Знай свої цифри»

  З 14 травня по 24 травня 2016 року в рамках Всесвітнього дня боротьби із артеріальною гіпертензією в Запорізькій області пройде декада профілактики артеріальної гіпертензії «Знай свої цифри».
 • 15.04.2016

  Делегація Світового банку відвідала з робочим візитом Дніпропетровську та Запорізьку області

  11-13 квітня поточного року делегація Світового банку у складі Наталі Хіміч, Євгенії Матюшко, Ірини Шмельової, Юрія Скопалюка та Сергія Дяченко відвідали з робочим візитом Дніпропетровську та Запорізьку області для обговорення нагальних питань з командами субпроекту та опрацювання проектів ТД.
 • 10.03.2016

  Семінар Світового банку з комунікації реформ у сфері охорони здоров’я

  10 березня 2016 року у м. Київ відбувся семінар Світового банку з комунікації реформ у сфері охорони здоров’я, у якому взяли участь представники МОЗ України, UNICEF, USAID, ВООЗ, Швейцарського бюро співробітництва в Україні та інших міжнародних партнерських організацій, консультанти Світового банку з питань комунікаційної підтримки Груп Управління субпроектами та ЗМІ.
 • 11.02.2016

  Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області

  10 лютого 2016 року у прес-центрі Запорізької обласної державної адміністрації відбувся брифінг Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, ЗДМУ та проекту Світового банку на тему «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» за участю директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторії Клименко, ректора Запорізького державного університету Юрія Колесника та керівника групи консультантів проекту Владислава Одринського.
 • 23.07.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Запорізька обл)

  Оголошення щодо висловлення зацікавленості для відбору індивідуальних консультантів: координатор, закупівельник, фінансист, IT, зі зв’язків з громадськістю та перекладач.