Усім потенційним учасників торгів NCB 2.1.5

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Пані та панове!


 

Дякуємо за Ваше зацікавлення за закупівлею № NCB2.1.5 " Закупівля комп'ютерного обладнання ". У відповідь на запитання, подані потенційними учасниками торгів, ми надаємо таке роз’яснення у вигляді запитань та відповідей.

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ №1

 

  1. ЗАПИТАННЯ

«Стосовно «Розділ VII. Технічні специфікації, 3.2 Детальні вимоги, п.1 Сервер БД та застосувань»:

а. Вірно, що мається на увазі не більше ніж 2U.

b. Вірно, що DVDпривід не повинен ураховуватись  у складі ціни на сервер, тільки його можливість встановити.

с. Вказана кількість 7 шт., але в інших місцях вказано 4 шт., яка кількість є вірною?»

 

ВІДПОВІДЬ

а. Так, мається на увазі «не більше ніж 2U».

Замовником буде вносено відповідні зміни до тендерної документації.

 

b. Так, повинна бути лише можливість встановити DVDпривід.

 

с. Вірна кількість 4 шт.,  в п.п.1 п.3.2 Детальні вимоги Розділу VII. Технічні специфікації  вказано «Сервер БД кількість: 7 шт.» правильно  «Сервер БД кількість: 4 шт.». Замовником буде вносено відповідні зміни до тендерної документації.

 

2. ЗАПИТАННЯ

«Не надана форма листа авторизації у розділі «Форми документів», хоча в документації знаходиться посилання (п. 17.2 пп (а). В якому вигляді надавати авторизаційного листа?».

ВІДПОВІДЬ

Авторизаційний лист надається за формою листа авторизації, визначеному у тендерній документації. Замовником буде вносено відповідні зміни до тендерної документації.

 

 3. ЗАПИТАННЯ

 «П.11.1 (d) ІУТ Не застосовується. Що мається на увазі?»

ВІДПОВІДЬ

Відповідно до Стандартної тендерної документації Світового банку: «П.11.1 (d)  Альтернативні тендерні пропозиції, якщо це дозволено, відповідно до п. 13 ІУТ».

Таким чином, відповідно до п.11.1 (d) тендерної документації за процедурою NCB2.1.5 « Закупівля комп'ютерного обладнання " альтернативні тендерні пропозиції не застосовуються (не дозволені).

 

4.ЗАПИТАННЯ

«Згідно пункту 17.2 Учасник має надати документальне підтвердження кваліфікації  щодо виконання ним договору у випадку прийняття тендерної пропозиції. Яким чином, якими документами надати підтвердження до п.п (с)? Або має місце помилка у формулюванні вимоги.»

 

ВІДПОВІДЬ

Мається на увазі, що учасник торгів має надати документальні підтвердження кваліфікації у складі своєї тендерної пропозиції. Вимоги щодо необхідних документів, зокрема, наведено у Розділі III «Критерії оцінювання та визначення кваліфікації» тендерної документації.

 

 

 

Директор Департаменту

В.І. Клименко