Консультант з координації впровадження нового фінансового механізму

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлення зацікавленості
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: “Консультант з координації впровадження нового фінансового механізму

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»(далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг з з координації впровадження нового фінансового механізмув рамках Проекту.

Консультаційні послуги включають курування, технічну та консультаційну підтримку Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) у впровадженні кластеру «Реформування платіжної системи» Частини 2 Проекту (особливо запровадження механізму фінансування та лікарняної звітності, яка базується на Діагностично-споріднених групах для вторинного та третинного рівня закладів охорони здоров’я), а саме: підготовку та впровадження дорожньої карти заходів кластеру, консультативну та технічну підтримку, координацію зацікавлених сторін, комунікації. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Критерії для включення до «короткого списку» наступні:
   - Досвід роботи в галузі охорони здоров'я / аналізу державної фінансової політики та розвитку охорони здоров'я / законодавства державних фінансів;
   - Не менше 10 років досвіду роботи в медичних / системи державних фінансів;
   - Не менше 5 років досвіду управління
   - Досвід роботи в міжнародних командах;
   - Вільне володіння англійською мовою;
   - Навички роботи з ПК;
   - Вища освіта у галузі економіки / медицині / Адмініструванні охорони здоров'я / юриспруденції;

Бажані кваліфікаційні вимоги:
    - Знання сучасних міжнародних тенденцій у розвитку охорони здоров'я моделей фінансування, трансформації системи фінансування охорони здоров'я Семашко;
    - Досвід комунікацій та переговорів з політичними лідерами, адміністраторами охорони здоров’я, професійними співтовариствами охорони здоров’я, особливо в лікарняному секторі на національному та місцевому рівнях;
    - Досвід роботи з DRG-орієнтованим моделюванням або його впровадженням.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та англійською мовами просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 20 липня 2015 р. включно за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України
вул. Грушевського, 7,  Київ, Україна,
Група консультаційної підтримки Проекту (ГКПП),

До уваги: Скоклюк Юрій, Консультант із закупівель
Ел.пошта: procurement@wb.moz.gov.ua