Назва кластеру:
Розбудова спроможностей
Термін реалізації:
2015 - 2020 роки

Загальний опис

Робота у кластері направлена на зміцнення організаційного потенціалу Міністерства охорони здоров’я України й органів урядування областей, які беруть участь у Проекті.

У центрі уваги навчальних заходів буде удосконалення якості послуг з охорони здоров’я, а саме тих, що пов’язані із серцево-судинними захворюваннями та раком. Більше того, буде підготовлено середовище задля досягнення успіху через націлені на впроваджуючи установи заходи з розбудови спроможності, у центрі уваги яких перебуватиме розвиток управлінських навичок. Цей кластер також сприятиме безперервному навчанню у відібраних областях через міжрегіональні навчальні заходи та відкритість до міжнародного досвіду.   

В рамках реалізації було підписано договір про публікацію англійською мовою Клінічних настанов на засадах доказової медицини, розроблених Ілкка Куннамо (головний редактор) з компанію DUODECIM Medical Publication Ltd. (ДУОДЕСІМ Медікал Паблікейшн Лтд.) та переклад 100 Клінічних настанов на засадах доказової медицини українською мовою.

Впродовж реалізації Проекту було укладено договори на участь представників Міністерства охорони здоров'я та регіональних представників у міжнародних семінарах та тренінгах для ефективного впровадження Проекту, у навчальних поїздках з питань впровадження реформ в охороні здоров’я, а також фінансово-економічних та юридичних засад господарювання надавачів первинної медичної допомоги для управлінських команд закладів первинної медико-санітарної допомоги, які уклали договори з Національною службою здоров’я України і перейшли на нову систему фінансування.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ