Медреформа: як лікарі вчаться керувати медзакладами в нових умовах

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
Медреформа: як лікарі вчаться керувати медзакладами в нових умовах
 
У липні перші медзаклади перейшли на модель фінансування за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Такий підхід створює можливості для розвитку закладу та гідної оплати праці медичних працівників. Разом з тим, у головних лікарів, економістів та юристів виникає чимало питань про те, як правильно скористатися новим механізмом фінансування. Саме для цього проводяться тренінги, де управлінським командам медичних закладів первинної мережі  допомагають розібратися у принципово важливих речах: фінансове планування та звітування, укладання колективних договорів, мотивація персоналу. 
 
Перші два тренінги «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» відбулися у Києві та Одесі у липні, а 28-30 серпня черговий тренінг приймав Дніпро. Навчання команд медзакладів первинної допомоги проходить в рамках спільного проекту Міністерства охорони здоров’я зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та у партнерстві із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) і Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». 
 
У тренінгу брали участь управлінські команди закладів первинної медичної допомоги у складі головного лікаря, економіста та завідувача кадрами. Головна вимога до учасників тренінгу: медзаклад повинен мати підписану угоду із НСЗУ. 
 
Тренери та експерти навчали управлінські команди комунальних некомерційних підприємств вирішенню юридичних, адміністративних, кадрових та фінансових питань, детально обговорювали особливості взаємодії з НСЗУ. На тренінгу була змога не лише почути та обговорити важливі питання, але й попрактикуватися у складанні фінансового плану, оптимізації видатків, визначенні зрозумілої та прозорої схеми оплати праці персоналу. Саме така практика та обмін досвідом, за відгуками учасників тренінгу, є найкориснішими для подальшої роботи в умовах реформи. Тож на тренінгу є можливість отримані не лише знання та навички, але й сформувати мережу однодумців.
 
«На тренінгу ми даємо ефективні інструменти, їх застосування – це вибір і відповідальність управлінських команд закладів охорони здоров’я. Ми розуміємо, що їм зараз дуже складно і доводиться багато чого змінювати і змінюватися самим. Раніше за керівників закладів, бухгалтерів багато що вирішували, а тепер вони мусять робити це самостійно. Але я впевнений: що б управлінські команди не робили, вони все одно робитимуть це краще, ніж це робили за них, – розповідає старший радник з питань фінансування системи охорони здоров’я, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Максим Дуда. 
 
У перших двох тренінгах «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» взяли участь 59 учасників з 22 закладів первинної меддопомоги. 
 
«У нашої команди були конкретні запитання, які стосуються переходу закладів первинки на нову систему фінансування. Зокрема, чи правильно ми зробили фінансовий план. І ми отримали від тренерів всі відповіді, яких потребували. Я вдячний усім, хто організував цей тренінг, адже нам надзвичайно важливо було впевнитися, що ми нічого не порушили і все зробили правильно», – поділився враженнями учасник тренінгу в Києві, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги», що на Одещині, Роман Колонтай.
 
Наступний тренінг «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» відбудеться 12-14 вересня у Полтаві. 

Фото