Запрошення до подання цінових пропозицій №SH-6.9.4 (повторно)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ SH-6.9.4

«Семінар для учасників Проекту обласного та центрального рівня (щопіврокупроекту)»

 

 

  1. Уряд України одержав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі Проект). Частина коштів цієї позики має бути використана для покриття витрат в рамках договору, до якого відноситься це запрошення до подання цінових пропозицій (далі Запрошення).
  2. Міністерство охорони здоров’я України (далі Замовник) цим листом запрошує учасників торгів надіслати цінові пропозиції щодо надання технічних послуг з логістичної підтримки Семінару для учасників Проекту обласного та центрального рівня (щопівроку проекту), зокрема забезпечення обладнаного конференц-залу, синхронного перекладу та обладнання для нього, проживання для 46 учасників Семінару та харчування для 60 учасників Семінару, який відбудеться в м. Полтава 04-06 березня 2019 року.

Повний текст Запрошення до подання цінових пропозицій доступний за посиланням: http://wb.moz.gov.ua/procurement.html?action=view&id=255.

  1. Пропозиції мають бути повними (включати усі позиції) відповідно до цього Запрошення. Неповні пропозиції будуть відхилені. Цінові пропозиції оцінюватимуться за всіма позиціями та договір буде присуджено фірмі, яка запропонувала найменшу оцінену вартість всіх позиційта відповідає умовам, встановленим технічним завданням.
  2. Цінова пропозиція українською мовою має надсилатися за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: moz.wb.procurement@gmail.com, копія на dimitrenko@moz.gov.ua

  1. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Міністерством охорони здоров’я Україниза адресою вказаною в п. 4 вище встановлюється: 13 лютого2019 р., 18:00 за місцевим часом. Дозволяється надсилати пропозиції електронною поштою (сканована копія).