Історія успіху

09.12.2021
У Рожищі на Волині запрацювала нова амбулаторія

07.12.2021
У Сарнах запрацювало нове відділення інтервенційної радіології

23.11.2021
372 нові ноутбуки для закладів охорони здоров'я по всій Україні

01.11.2021
Перший тренінг адмінперсоналу у Вінницькій міській клінічній лікарні №1

20.10.2021
Тренінги курсу EMCC для персоналу відділень ЕМД опорних лікарень

28.08.2021
Оновлена амбулаторія у м. Дніпро. Відео-сюжет
Оголошення
03.03.2022
Підготовка другого додаткового фінансування Проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні»: ПЛАН ЕКОЛОГІЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ (ПЕСЗ), ПЛАН ЗАЛУЧЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН (ПЗЗС), РАМКОВІ ВИМОГИ ДО СОЦІАЛЬНОГО ТА ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕД
14.12.2021
Запит на надання виcловлень зацікавленості за пакетом IC-7.6.1
24.11.2021
Продовжено термін прийому виcловлень зацікавленості за пакетом IC-7.24

09.11.2021
Повідомлення про оприлюднення кінцевої версії «Рамкових вимог до соціального та екологічного менеджменту» (РВСЕМ)

11.06.2021
Повідомлення про оприлюднення «Рамкових вимог до соціального та екологічного менеджменту» (РВСЕМ) в рамках підготовки Проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні»
__1641.png)
21.05.2021
Запрошення до участі у торгах № ІСВ-5.2.8
Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей
Структура проекту
- Компонент 1. Удосконалення надання послуг на місцевому рівні
- Компонент 2. Зміцнення урядування МОЗ у галузі охорони здоров'я
- Компонент 3. Підтримка впровадження, моніторинг і оцінювання Проекту
- Додаткове фінансування Проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
- Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні
- 8 Областей України
- 132 Залучених консультантів
Загальний опис
Компонент 2 «Зміцнення урядування МОЗ у галузі охорони здоров'я» (центральний компонент), спрямований на поліпшення управління системою охорони здоров'я, впроваджується на рівні Міністерства охорони здоров'я України.
Мета
Мета Компоненту 2 «Зміцнення урядування МОЗ у галузі охорони здоров'я» полягає у зміцненні стратегічного управління системою здоров'я та забезпеченны належної координації діяльності галузі на регіональних рівнях з боку МОЗ.
Впровадження цього компоненту передбачає підтримку інформатизації галузі охорони здоров'я, впровадження нових методів фінансування, розбудову системи громадського здоров’я, розбудову організаційного потенціалу, інформаційно-комунікаційний супровід реформи системи ОЗ.
Компонент складається з п'яти кластерів:
- Кластер «Громадське здоров’я». Передбачає розробку низки заходів із розбудови системи громадського здоров’я в Україні. У рамках реалізації кластеру здійснюється взаємодія зі структурними підрозділами з питань охорони здоров’я усіх регіонів України, у тому числі Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Полтавської і Рівненської обласних державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування закладів охорони здоров’я зазначених областей.
- Кластер «Інформація і комунікація». Передбачає інформаційно-комунікаційний супровід реформування системи охорони здоров’я. Заходи підтримуватимуть проведення інформаційно-просвітницьких кампаній, пов’язаних із реформою системи охорони здоров’я в Україні.
- Кластер «Реформа системи фінансування». Зокрема, в межах Проекту в Україні заплановано розробити, випробувати та впровадити нову систему фінансування лікарень на основі діагностично-споріднених груп (ДСГ) з метою забезпечення переходу від чинної нині неефективної моделі фінансування діяльності надавачів медичних послуг до фінансування їх діяльності на основі методів, які базуються на оплаті за результат.
- Кластер «Розвиток електронної охорони здоров’я (eHealth)». Направлений на впровадження електронної системи охорони здоров'я в Україніта розробку електронної картки пацієнта, де будуть зафіксовані дані щодо стану здоров’я. Це, у свою чергу, призведе до скорочення термінів збирання достовірної статистичної інформації, дозволить здійснювати безперервний моніторинг процесів, пов'язаних з соціальним і медичним забезпеченням населенняі підвищить ефективність використання фінансових та матеріальних ресурсів в охорони здоров’я.
- Кластер «Розбудова спроможностей». Робота у кластері направлена на зміцнення організаційного потенціалу Міністерства охорони здоров’я України й органів урядування областей, які беруть участь у Проекті. У центрі уваги навчальних проектів будуть заходи із розвитку управлінських навичокгосподарювання у нових умовах.
Загальний опис
Компонент 3 (центральний компонент), охоплює заходи з координації центральних та регіонального компонентів і міжсекторальної координації, а також моніторингу, оцінки та звітності Проекту.
Мета
У рамках цього компоненту надається аудит ключових заходів та інвестицій Проекту.
Компонент складається із двох кластерів:
- Управління та координація проектом, аудит. Кластер займається отриманням поточної інформації від Груп управління субпроектами та консультантів за другим та третім компонентами Проекту. А також організаційною підтримкою та координацією всіх трьох компонентів Проекту.
- Моніторинг і оцінювання. У рамках цього кластеру здійснюється відстеження проектної діяльності, оцінювання результатів Проекту та їхнього впливу як у проектних регіонах, так і в цілому.