Амбулаторія сімейної медицини в Чарукові готова на 85%

  • Date of the news:
  • Component:
  •  
  • Subproject:

На Волині активно триває процес реконструкції та капітального ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Фінансування цих об`єктів здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» у 2019 році.

Перелік цих об`єктів, серед яких й амбулаторія в селі Чаруків Луцького району, затвердив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, а проінспектував хід реконструкції його заступник Валентин Цьось.

— Роботи проходять згідно плану. Вже фактично завершено зовнішнє та внутрішнє оздоблення, покладена плитка на стіні та підлозі, проведено електрику та облаштовано вентиляційні системи. Залишився фактично благоустрій території. Готовність я оцінюю на 85 відсотків, – розповів Валентин Іванович.

До слова, реконструкція цієї амбулаторії обійдеться у 6,5 мільйонів гривень. Вже невдовзі місцеві жителі зможуть в комфорті отримувати медичні послуги в селі Чаруків, на вулиці Поштовій, 36.

Нагадаємо, що наразі на Волині підписано 16 контрактів на реконструкцію/капітальний ремонт 32 об’єктів, на що передбачено використати у межах 45%  від суми позики.

 

Foto