• 14.12.2018

  У Луцьку робитимуть складні втручання на судинах серця і головного мозку

  Хірурги Волинської обласної клінічної лікарні тепер можуть робити втручання навіть на найменших судинах, в тому числі - на судинах головного мозку. У лікарні запрацював сучасний ангіограф експертного класу.
 • 06.12.2018

  В обласному кардіоцентрі у Дніпрі – надсучасний ангіограф

  Це апарат нового покоління, який дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин серця, мозку, нирок та всіх відділів аорти. Завдяки новому ангіографу лікарі Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії зможуть не тільки діагностувати патології судин, але і лікувати інфаркти та інсульти - встановлювати стенти та кардіостимулятори.
 • 23.11.2018

  Новий рівень медичної допомоги для пацієнтів із хворобами серця на Волині

  Щороку на Волині трапляється майже 1 тис випадків гострого інфаркту міокарду, свідчать дані Обласного центру здоров'я. Якісну та своєчасну допомогу пацієнти зокрема можуть отримати у Волинській обласній клінічній лікарні. Тут, за словами головного лікаря, європейський рівень надання допомоги, оскільки високопрофесійні медики мають можливість працювати на надсучасному обладнанні. Розказуємо, як вдалося цього досягти.
 • 20.11.2018

  У новому серцево-судинному центрі Рівного провели першу тисячу втручань

  Близько тисячі втручань за дев’ять місяців провели лікарі Рівненського серцево-судинного центру, що відкрився у лютому 2018 року в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 13.11.2018

  Cистема раннього виявлення онокозахворювань у жінок на Львівщині

  На Львівщині забезпечили сучасним обладнанням шість міжрайонних скринінгових центрів для раннього виявлення онкологічних захворювань серед жінок, серед яких - рак молочної залози. Також створили медичну інформаційну систему, щоби скринінги були систематичними і жінки отримували нагадування про планові огляди. За три роки обстеження пройшли понад 26 тисяч жінок.
 • 05.11.2018

  Дистанційні консультації кардіологів рятують життя пацієнтів на Запоріжжі

  Більшість людей із гострим інфарктом можна врятувати, якщо буде вчасно встановлений діагноз і надана невідкладна допомога. У великих містах із цим зазвичай немає проблем, а для мешканців віддалених районів поїздка до вузькопрофільного спеціаліста може вартувати життя. Одним із рішень цієї проблеми можуть стати дистанційні консультації. Розказуємо, як це працює у Запорізькій області.
 • 02.11.2018

  В новом сердечно-сосудистом центре Ривного провели уже тысячу операций

  Около тысячи операций за девять месяцев провели врачи Ривненского сердечно-сосудистого центра, который открылся в феврале 2018 года в рамках реализации совместного проекта Всемирного банка и Минздрава Украины "Улучшение здравоохранения на службе у людей".
 • 01.11.2018

  У Вінниці провели операцію в умовах штучного кровообігу

  Минулого тижня київські та вінницькі кардіохірурги разом прооперували пацієнта. Серце 62-річного жителя Жмеринського району близько години залишалося вимкненим — лікарі працювали в умовах штучного кровообігу. Пошкоджений аортальний клапан замінили на штучний механічний.
 • 31.10.2018

  Нову амбулаторію відкрито в одному з густонаселених районів Кривого Рогу

  У Кривому Розі відкрилася нова амбулаторія №4 загальної практики - сімейної медицини. Вона обслуговуватиме 20 000 мешканців одного з найбільш густонаселених районів міста - Зарічного в Покровському районі.
 • 25.10.2018

  Сучасні УЗД-сканери отримають районні лікарні області

  19 нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, закуплених у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», надійшли на Рівненщину. Після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані за призначенням — у міські та районні лікарні області.
 • 24.10.2018

  Вінничанину на годину зупинили серце

  У Вінниці місцеві та київські кардіохірурги провели надскладну операцію. Для цього вони навіть на годину зупинили серце пацієнта.
 • 23.10.2018

  Кардіохірурги з Києва та Вінниці оперували в умовах штучного кровообігу

  16 жовтня київські і вінницькі кардіохірурги разом прооперували пацієнта. Серце 62-річного жителя Жмеринського району близько години залишалося зупиненим - лікарі працювали в умовах штучного кровообігу. Пошкоджений аортальний клапан замінили на штучний механічний. Операція проходила у Вінницькому регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі серцево-судинної патології.
 • 23.10.2018

  На годину зупинили серце: в Україні провели унікальну операцію

  16 жовтня київські і вінницькі кардіохірурги провели унікальну операцію по заміні аортального клапана: серце 62-річного жителя Жмеринського району близько години залишалося "вимкненим" - лікарі працювали в умовах штучного кровообігу.
 • 23.10.2018

  Зупинили серце на годину: в Україні провели складну операцію

  16 жовтня київські і вінницькі кардіохірурги провели унікальну операцію по заміні аортального клапана: серце 62-річного жителя Жмеринського району Вінницької області близько години залишалося "вимкненим" – лікарі працювали в умовах штучного кровообігу.
 • 23.10.2018

  В Виннице провели уникальную операцию, остановив на час сердце пациента

  Киевские и винницкие кардиохирурги провели уникальную операцию по замене аортального клапана: сердце 62-летнего жителя Жмеринского района около часа оставалось “выключенным“ - врачи работали в условиях искусственного кровообращения.
 • 23.10.2018

  У Ковельській районній лікарні запрацював ангіограф

  У центральній районній лікарні Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання запрацювала сучасна рентген-ангіографічна система. Надсучасне обладнання для Ковельського медзакладу, вартістю 600 тис доларів США, було придбано за кошти спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Волинській області.
 • 22.10.2018

  Ковельська лікарня отримала новітнє обладнання для обстежень і операцій

  У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об'єднанні ввели в експлуатацію сучасну рентген-ангіографічну систему.
 • 22.10.2018

  У Ковельському МТМО – новітнє обладнання

  У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні встановили рентген-ангіографічну систему вартістю у понад 600 тисяч доларів. Відкриття облаштованого відділення відбулося у п’ятницю, 19 жовтня 2018 року.
 • 19.10.2018

  Пересувні амбулаторії здійснили 10 виїздів у віддалені селища Полтавщини

  Більше 13 мільйонів українців, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг. Щоб отримати первинну медичну допомогу багатьом з них доводиться долати десятки кілометрів. На Полтавщині цю проблему вирішили у досить оригінальний спосіб: замість побудови стаціонарних амбулаторій на місцях, було придбано 7 пересувних медичних амбулаторій «Комплексні медичні послуги».
 • 19.10.2018

  У ковельській лікарні завдяки новому обладнанню рятуватимуть сотні життів

  У центральній районній лікарні Ковеля встановили рентген-ангіографічну систему, вартістю у понад 600 тисяч доларів.
 • 18.10.2018

  На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для районних лікарень області

  19 нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, закуплених у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для міських та районних лікарень області, надійшли на Рівненщину. Тож після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані за призначенням.
 • 18.10.2018

  На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для районних лікарень області

  19 нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, закуплених у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для міських та районних лікарень області, надійшли на Рівненщину. Тож після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані за призначенням.
 • 17.10.2018

  19 сучасних УЗД-сканерів Philips доставили на Рівненщину

  19 сучасних кардіоваскулярних УЗД-сканерів Philips, які були придбані в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», були доставлені в Рівненську область. Після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані в міські і районні лікарні Рівненської області.
 • 12.10.2018

  На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для районних лікарень

  19 нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, закуплених у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для міських та районних лікарень.
 • 11.10.2018

  На Рівненщину привезли УЗД-сканери

  В Рівненську область надійшли дев’ятнадцять нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, які закупили в рамках реалізації проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” для міських та районних лікарень.
 • 11.10.2018

  На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для районних лікарень

  19 нових сучасних УЗД-сканерів виробництва компанії Philips, закуплених у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для міських та районних лікарень області, надійшли на Рівненщину.
 • 10.10.2018

  Рівненщина отримала нові сканери від Philips

  У рамках Проекту Світового банку на Рівненщину надійшов вантаж від компанії Philips. Це – 19 спеціалізованих кардіоваскулярних УЗД-сканерів. Після завершення документального оформлення усе обладнання буде доставлено в районні та міські лікарні Рівненської області.
 • 05.10.2018

  Як отримати безоплатну допомогу при хворобах серця

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 05.10.2018

  Отримати безоплатну медичну допомогу при хворобах серця

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 05.10.2018

  МОЗ розповіло, як у Вінниці отримати безоплатну допомогу при хворобах серця

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 04.10.2018

  Полтавщина: пересувні амбулаторії в дії

  Минулого тижня три пересувні медичні амбулаторії "Комплексні медичні послуги", які були придбані за кошти спільного проекту Світового банку та МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей", відвідали мешканців маленьких сіл відразу двох районів Полтавщини - Чорнухинського та Гребінківського.
 • 04.10.2018

  П’ятсот первинних стентувань щороку виконують у Вінниці

  На цьому наголошували вінницькі фахівці, які взяли учать у Конгресі кардіологів України, який зібрав близько 3 тисяч спеціалістів з усієї країни.
 • 04.10.2018

  Як отримати безоплатну допомогу при хворобах серця. Приклад Вінниці

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 04.10.2018

  Як отримати безоплатну допомогу при хворобах серця. Приклад Вінниці

  У 2018 році 650 коронографій для вінничан провели на ангіографі, придбаному за кошти спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Вінницькій області. Усі дослідження та процедури стентування для пацієнтів були безоплатними.
 • 03.10.2018

  МОЗ: Як лікують хвороби серця в Україні

  За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисячі фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
 • 03.10.2018

  Як лікують хвороби серця в Україні

  За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисяч фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
 • 30.09.2018

  У МОЗ радять не забувати про профілактику серцево-судинних захворювань

  Міністерство охорони здоров'я у Всесвітній день серця закликало дбати про профілактику серцево-судинних захворювань: вести здоровий спосіб життя та вчасно звертатися до лікарів при загрозливих симптомах.
 • 29.09.2018

  Як вилікувати ваше серце: маршрут пацієнта від МОЗ

  Міністерство охорони здоровя пояснює, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
 • 28.09.2018

  5 питань про хвороби серця

  Як зберегти здоров’я серця, як змінюється система надання допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями в Україні, на яку державну безкоштовну допомогу можуть розраховувати пацієнти з гострим інфарктом міокарда та іншими гострими станами, Громадському розповів кардіолог Максим Соколов.
 • 28.09.2018

  Як отримати медичну допомогу при хворобах серця: маршрут пацієнта

  Сьогодні ситуація з раннім виявленням та лікуванням серцево-судинних захворювань в Україні поліпшується. У рамках інформаційної кампанії “Здорове серце” розказуємо, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
 • 27.09.2018

  Фахівці МОЗ пояснили, чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця Міністерство охорони здоров’я розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.
 • 27.09.2018

  Як змінюється система надання допомоги пацієнтам з хворобами серця

  Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарда знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України.
 • 27.09.2018

  Як змінюється система надання допомоги пацієнтам з хворобами серця

  Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарду знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України. Якщо перекласти цю інформацію з сухої мови офіційної статистики, за минулий рік українські кардіологи врятували від страшної та болісної смерті на 420 людей більше.
 • 26.09.2018

  Що треба знати про порушення мозкового кровообігу – інсульт

  В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Всесвітнього дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 26.09.2018

  Інсульт: що треба знати про порушення мозкового кровооігу?

  Серцево-судинні захворювання в Україні є причиною 67% усіх випадків смерті. Тобто практично кожен третій українець помирає від інфаркту, інсульту чи їх ускладнень. Напередодні Світового дня серця слід загадати про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 26.09.2018

  Що треба знати про порушення мозкового кровообігу - інсульт

  В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Світового дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 25.09.2018

  Хвороби серця: чому виникають та як запобігти?

  На сьогодні серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
 • 25.09.2018

  Як виявити інфаркт і що робити при серцевому нападі

  Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Всесвітнього дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарда та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 25.09.2018

  Лікарів області вчать працювати на сучасних УЗД сканерах

  Компанія Philips навчає лікарів області працювати на сучасному обладнанні
 • 25.09.2018

  Як виявити інфаркт і що робити при серцевому нападі

  Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Світового дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарду та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 24.09.2018

  МОЗ розпочинає інформаційну кампанію до Всесвітнього дня серця

  Упродовж тижня у розділі «Громадянам-Здоров’я А-Я» і у соцмережах публікуватимемо матеріали про головні аспекти, які мають знати українці про серцево-судинні захворювання.
 • 24.09.2018

  Чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики?

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти.
 • 21.09.2018

  Чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.
 • 20.09.2018

  Фінансування за новим принципом та медичне обслуговування населення

  Головні лікарі, бухгалтери та економісти тих закладів первинної медичної допомоги (ПМД), які уклали договори про надання послуг із Національною службою здоров’я України (НСЗУ), на спеціальних тренінгах навчаються, як правильно забезпечити роботу після переходу на нову систему фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».
 • 18.09.2018

  На Волині відремонтують ще 18 амбулаторій

  На Волині розкрили черговий тендер на ремонт і реконструкцію приміщень під амбулаторії. Адже у краї триває реалізація субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 10.09.2018

  Діагностувати інфаркт стає простіше

  Сучасні медичні практики дають змогу діагностувати інфаркт міокарда за лічені хвилини з допомогою спеціальних кардіоаналізаторів. Відтепер завдяки проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» ця технологія доступна й в районних лікарнях Рівненщини.
 • 09.09.2018

  За гроші Світового банку на Волині відремонтують амбулаторії

  На Волині у рамках реалізації будівельного компоненту Субпроекту Світового банку та Міністерства охорони здоров'я України «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписано 6 договорів на виконання робіт із ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.
 • 23.07.2018

  Запорізькі медцентри отримують нове комп’ютерне обладання

  Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, нині триває монтаж устаткування для серверних кімнат, придбаних для центрів первинної медико-санітарної допомоги.
 • 20.06.2018

  Для запорожских амбулаторий купили компьютерной техники на 7 миллионов

  Департамент здравоохранения Запорожской облгосадминистрации в мае купил компьютерной техники на 7,75 миллиона гривен. Закупка проведена за счет кредита Мирового банка, говорится на сайте проекта «Улучшение здравоохранения на службе у людей».
 • 11.06.2018

  У Мелітопольському районі відкрили нову амбулаторію

  Перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян перебуває з робочою поїздкою в Мелітопольському районі. Тут вона взяла участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Нове – комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».
 • 01.02.2018

  Медики обговорили результати реалізації субпроекту Світового банку

  Нещодавно у Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері відбулась нарада. В її роботі взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, головні фахівці Департаменту, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів, центральних районних лікарень та Центрів ПМСД.