На Рівненщині відновили 12 сільських амбулаторій

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

НА РІВНЕНЩИНІ ВІДНОВИЛИ 12 СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ

В рамках проєкту Світового банку на Рівненщині реконструювали 12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ще на 16-ти триває будівництво

Так, у жовтні здали в експлуатацію 10 медичних закладів на Березнівщині: у селах Кам’янка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Моквин, Поліське, Поляни, Прислуч, Тишиця та Балашівка.

«В медзакладах відремонтовані покрівлі, утеплені та пофарбовані фасади. Також в приміщеннях замінені старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі. Належні умови для пацієнтів і для роботи медиків має і внутрішній простір. Також амбулаторії оснащують новим обладнанням та меблями», – розповів голова Березнівської районної державної адміністрації Олег Піщанський.

Ще 2 амбулаторії відновили у селах Головниця та Невірків, що у Корецькому районі.

«2020 рік – завершальний в реалізації проєкту Світового банку на Рівненщині. Тому тримаємо на контролі питання добудови амбулаторій та постачання медичного обладнання, – розповів перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін. – До кінця року введуть в експлуатацію ще 16 амбулаторій: у Костопільському, Володимирецькому, Гощанському, Корецькому, Сарненському та Здолбунівському районах».

Приміщення переплановують, утеплюють, та проводять внутрішні демонтажні роботи. В рамках проєкту Світового банку амбулаторії Рівненщини також укомплектують меблями та обладнанням.

Зокрема, для понад 200 амбулаторій закупили портативні 12-канальні електрокардіографи Е65 з цифровим сенсорним екраном. Для медичних сестер та сімейних лікарів цих закладів провели спеціальне навчання, як користуватися новим обладнанням.

Фото