План залучення зацікавлених сторін» (SEP) в рамках підготовки Проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні»

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ПОВІДОМЛЕННЯ

«План залучення зацікавлених сторін» (ПЗЗС) в рамках підготовки проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні»

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується «План залучення зацікавлених сторін» (ПЗЗС) в рамках підготовки проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні».
 
ПЗЗС являє собою обов’язкову частину реалізації екологічних та соціальних стандартів Світового Банку, що застосовуються для всіх проєктів Банку з 01 жовтня 2018. Зокрема його підготовка зумовлена вимогою екологічного та соціального стандарту №10 (СЕС10) — Взаємодія із зацікавленими сторонами і розкриття інформації.
 
Пропозиції та зауваження щодо них просимо надсилати на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Директорат міжнародного співробітництва та євроінтеграції, телефон +380 44 253-02-25, +38 097 204 80 74 (e-mail: [email protected]).