Повідомлення про оприлюднення кінцевої версії «Рамкових вимог до соціального та екологічного менеджменту» (РВСЕМ)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Міністерством охорони здоров’я України до уваги всіх зацікавлених сторін пропонуються «Рамкові вимоги до соціального та екологічного менеджменту» (РВСЕМ) в рамках підготовки Проєкту «Додаткове фінансування Проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні».

РВСЕМ являє собою обов’язкову частину реалізації екологічних та соціальних стандартів Світового Баку, що застосовуються для всіх проєктів Банку з 01 жовтня 2018. Зокрема РВСЕМ включає розгляд таких стандартів Світового банку як ЕСС1, ЕСС2, ЕСС3, ЕСС4 та ЕСС10.

Відповідним чином, в рамках Проєкту «Додаткове фінансування Проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинація в Україні» мають застосовуватись екологічні та соціальні застережні заходи, передбачені цими стандартами.

Кінцева версія «Рамкових вимог до соціального та екологічного менеджменту» (РВСЕМ) має бути оприлюдненою шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України у мережі Інтернет (www.moz.gov.ua) для ознайомлення усіх зацікавлених сторін.  

Кінцева версія РВСЕМ має бути оприлюдненою шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України у мережі Інтернет (www.moz.gov.ua).

Пропозиції та зауваження щодо РВСЕМ просимо надсилати на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Директорат громадського здоров’я та профілактики захворюваності, телефон  +380 97 204 80 74 (e-mail: [email protected]).

Генеральний директор Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Ірина Руденко.