Медзаклади України отримають чергову партію сучасного обладнання, закупленого МОЗ України спільно зі Світовим банком

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

В Україну продовжує надходити обладнання, комплектуючі і розхідні матеріали за прямими угодами з провідними світовими виробниками, укладеними в рамках спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України. Закуплено понад 6 000 одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я в усіх регіонах, і переважна більшість обладнання вже в Україні. Понад 220 медзакладів отримали обладнання за цим проєктом, і постачання продовжується. Насамперед, ідеться про заклади, які надають допомогу постраждалим від воєнних дій.

В Україну доставлено 140 портативних рентгенівських апаратів, 100 електрокардіографів, 40 систем забезпечення анестезії, 300 капнографів, 500 апаратів ультразвукового дослідження, 1 000 шприцевих та 400 інфузійних насосів. Як повідомлялось, 600 моніторів пацієнта надійшли в Україну раніше.

Наразі почалась доставка в заклади охорони здоров’я наркозно-дихальних апаратів, необхідних для забезпечення анестезії, інфузійних насосів, пересувних діагностичних рентгенівських апаратів. Готові до відправлення до місць призначення капнографи, разом із адаптерами повітропроводу для дорослих, дітей та немовлят. Продовжується доставка моніторів пацієнта.

Найближчим часом в Україну надійде й інше обладнання та розхідні матеріали до нього, зокрема, ще 60 мобільних рентгенівських апаратів, іще 50 електрокардіографів, а крім того, 800 аспіраторів, 1 100 приладів для реанімації, 500 отоскопів / офтальмоскопів та 600 ларингоскопів.

Нагадаємо, закупівля критично необхідного обладнання відбулась із застосуванням механізму розширеної підтримки впровадження проєктів, які фінансуються Світовим банком у сфері охорони здоров’я України.

Фото