Розширене засідання комісії з відбору та групи управління субпроекту Львівської області

  • Дата проведення:
  • Місце проведення:
  • Вид заходу:
  • Компонент:
  • Субпроект:
  • Організатор:

Діяльність субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних технологій у Львівській області” дійшла чи не до найважливішого етапу – проведення процедур міжнародних закупівель медичного обладнання.

Так, консультантами, спільно з групою управління субпроектом, за підтримки групи координаційної підтримки проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” напрацьовано тендерну документацію двох найбільших та найважливіших закупівель субпроекту: обладнання на мікроскопічної, кольпоскопічної діагностики та обладнання для променевих методів діагностики.

Технічні специфікації даних закупівель готувались спільно з медичними фахівцями з даних видів обладнання, тому й для подальшої оцінки отриманих пропозицій роль медиків є надзвичайно важливою. Тому 22 березня у офісі субпроекту було зібрано близько 20-ти лікарів: завідувачі відділень комп’ютерної томографії, рентгенвідділень, радіонуклідної діагностики, відділення малоінвазивної хірургії, а також цитологи, гінекологи, хірурги.

                       

Присутні були ознайомлені із основними правилами Світового банку щодо проведення закупівель, а також правилами щодо шахрайства та корупції.

Директор депаратаменту охорони здоров’я, координатор субпроекту Богдан Чечотка наголосив на важливості та відповідальності роботи, яка буде покладена на лікарів.

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ
Фото IMG_1080_105.jpg IMG_1089_106.jpg

Фото