У найбільш густонаселеному районі Кривого рогу відкрилася нова амбулаторія

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
У найбільш густонаселеному районі Кривого рогу відкрилася нова амбулаторія загальної практики
 
У Кривому розі відкрилася нова амбулаторія №4 загальної практики – сімейної медицини. Вона обслуговуватиме 20 тисяч мешканців одного з найбільш густонаселених районів міста – Зарічного у Покровському районі. 
 
Реконструкція амбулаторії була проведена в рамках спільного проекту Світового банку і МОЗ  «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Дніпропетровській області.  
 
«Це вже друга амбулаторія у Кривому розі, яка відкрилась в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України. У серпні відкрила двері для пацієнтів нова амбулаторія у Військовому містечку, в якій обслуговується понад 8 000 пацієнтів, з них – 1 500 дітей», – розповідає заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпровської ОДА Олексій Григорук.
 
Амбулаторія №4 укомплектована штатом у складі 11 сімейних лікарів і 24 медсестер. Також медичний заклад отримав нове обладнання та всі необхідні медикаменти. Зокрема, за кошти проекту було проведено капітальний ремонт будівлі: обладнані світлі просторі кабінети, лабораторія, кабінет щеплень. Також тут працюватиме аптечний пункт, денний стаціонар, кабінет електрокардіограії та фізіотерапевтичний кабінет. Усі послуги в амбулаторії – безоплатні. 
 
«Ми надаватимемо весь спектр послуг, передбачених первинною допомогою. Також зявилася нова можливість - попередній запис до лікаря. Це допомагає уникнути черг.А згодом кожен пацієнт матиме електронну картку та доступ до неї. Тож у нас є все, включно із обладнанням, щоб надавати якісні медичні послуги», – говорить Світлана Квятковська, в.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», до складу якого входить нова амбулаторія №4 у Зарічному.
 
До 2020 року у Кривому розі планується відкрити ще 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини в рамках спільного проекту Світового банку і МОЗ  «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».  

Фото