Запрошення до участі у торгах № НКТ - 1.1.4

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запрошення до участі у торгах

 

Україна

Проект: “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Субпроект: “Підтримка реформування системи охорони здоров’я Дніпропетровської області”.

Позика №: 8475- UA від 19.03.2015.

Назва Договору: Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт приміщень під лікарські амбулаторії сімейної медицини м. Дніпро 3 лоти (3 етап).

Ідентифікаційний номер №: НКТ – 1.1.4.

 

1.      Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для платежів за договорами на будівництво, реконструкція та капітальний ремонт приміщень під лікарські амбулаторії сімейної медицини м. Дніпро 3 лоти (3 етап).

 

2.       Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністраціїзапрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт за наступними договорами, фінансування котрих планується з коштів позики:

Лот № 1:

1.1. «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунальному закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 12" в районі вул. Віри Міляєвої - вул. Золотоосінньої, 2»;

1.2.«Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунальному закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 12" в районі вул. Звивистої - вул. Золотоосінньої»;

1.3.«Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунальному закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 12" в районі вул. Похилої - вул. Григорія Сковороди».

Лот № 2:

2.1. «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 5" за адресою: вул. Прияружна, 61»;

2.2. «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунальному закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 11" в районі вул. Желябова, 37»;

2.3. «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" в районі вул. Данила Нечая»;

2.4.«Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального закладу "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 5" по вул. Метробудівська у районі будинків №№ 4-8».

Лот № 3:

3.1.«Реконструкція нежитлового приміщення КЗ "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 7" за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 106, під розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини»

3.2«Реконструкція вхідної групи нежитлового приміщення № 1001 з урахуванням вимог для безперешкодного доступу МГН, за адресою: вул. Надії Алексєєнко, 106, м. Дніпро».

 

3.      Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (переглянуте у липні 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

4.      Зацікавлені правомочні учасники можуть отримати подальшу інформацію у консультантів Групи управління субпроектом та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час з 09.30 до 17.00за місцевим часом за адресою (1).

5. Повний комплект Тендерної документації в електронному вигляді на CD-диску українською мовою зацікавлені учасники торгів можуть отримати безкоштовно після подання письмової Заявки на нижче вказану адресу (1). Представники учасників торгів можуть отримати Тендерну документацію у офісі Групи консультативної підтримки за вказаною нижче адресою (1) або кур’єром при умові, що ця послуга буде оплачена учасником торгів безпосередньо поштовому агенту, який її надає.

 

6.       Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною адресу (1)
до 11 год. 00 хв. 21 серпня 2019 року за місцевим часом. Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за адресою (2)
о 11 год. 05 хв.21 серпня 2019 року за місцевим часом.

 

7.       Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись Декларацією про гарантію пропозиції конкурсних торгів.

8.      Адреси, що згадуються вище:

 

Адреса (1)

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

пр. Олександра Поля, 1

Поверх/кабінет номер: 2поверх, кімната 207

Місто та країна: м. Дніпро, Україна

Телефон: +380 - (056)- 770-90-38

Веб-сайт: http://dozoda.dp.ua/

Електронна пошта: [email protected]; [email protected]

 

Адреса (2)

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

До уваги: Кушвід О.А.

1-ий поверх, Конференц-зал Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Круглий зал), проспект Олександра Поля, 1, м. Дніпро, 49000, Україна

Телефон: +380 - (056)- 770-90-38

 

 

Директор департаменту капітального будівництва

Дніпропетровської обласної державної адміністрації                 О.А. Кушвід