Консультант з координації впровадження кластеру eHealth

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлення зацікавленості
(Консультаційні послуги– індивідуальний консультант)

Україна
Позика 8475-UA
Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з координації впровадження кластеру електронної охорони здоров'я

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг з координації впровадження кластеру електронної охорони здоров'я в рамках Проекту.

Консультаційні послуги включають: планування діяльності в рамках кластера «Розвиток електронної охорони здоров'я» (eHealth кластер), включаючи підготовку проектів ТЗ і технічних специфікацій; забезпечення консультативної та технічної підтримки МОЗ щодо створення інституціональних і правових механізмів для розвитку електронної охорони здоров'я, підготовки змін до відповідного законодавства, взаємодії між регіональними ІТ-компонентами і центральним eHealth кластером, координацію виконання графіку реалізації регіональних ІТ-компонентів і центрального eHealth кластера, моніторинг функціонування реалізованих елементів eHealth кластера; координацію зацікавлених сторін (МОЗ, Центр eHealth, Центр ДСГ, Управління (Департаменти) охорони здоров'я міста Києва та обласних державних адміністрацій, заклади охорони здоров'я), а також забезпечення комунікації, включаючи планування та реалізацію медіа-кампанії, наповнення публічного веб-сайту Проекту інформацією щодо eHealth кластера.

Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

              Критерії для включення до «короткого списку» наступні:

1.      Не менше 5 років досвіду у сфері розробки та реалізації ІТ-систем;
2.      Не менше 5 років у сфері розробки планів розгортання комплексних ІТ-систем;
3.      Не менше 3 років управлінського досвіду;
4.      Досвід використання різних методів і прийомів системного аналізу (методик ІТ-систем, проектування, моделювання баз даних і т.д.);
5.      Досвід впровадження інноваційних ІТ-систем в охороні здоров'я;
6.      Вільне володіння українською мовою, вище середнього рівня володіння англійською мовою

Додаткові бажані навички:

1.      Досвід роботи в міжнародних командах
2.      Досвід роботи в галузі аналізу державної політики і розвитку стандартів у сфері охорони здоров’я;
3.      Досвід комунікацій з регіональними професійними середовищами у системі охорони здоров’я.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.)(«Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), вякому визначаєтьсяполітикаСвітового Банкущодоконфлікту інтересів. Консультантзобов'язується дотримуватисяполітикиБанкущодокорупційноїпрактикиі шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та англійською мовами просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 20 липня 2015 р. включно за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України
вул. Грушевського, 7,  Київ, Україна,
Група консультаційної підтримки Проекту (ГКПП),

До уваги: Наталія Хіміч, Консультант із закупівель
Ел.пошта: [email protected]