Медзаклади отримають нові меблі та обладнання

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Медзаклади отримають нові меблі та обладнання

Триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання та меблі в рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області»Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

4 лютого 2019 року директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак та представники ТОВ «Ілатанмед»та «Хімлаборреактив» поставили свої підписи на документах з постачання медичного обладнання та меблів для оснащення лікувально-профілактичних закладів області.

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими ліжками механічними та з електроприводом, операційними столами, плазмовими стерилізаторами,лабораторним холодильним обладнанням, реактивами та іншим оснащенням та витратними матеріалами.

Центральні районні лікарні також отримають нове лабораторне холодильне обладнання. 

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компаній-постачальників детально обговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та меблів.

                                         

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Фото