Полтавські медики отримають 75 автівок для екстреної медичної допомоги

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Полтавські медики отримають 75 автівок для екстреної медичної допомоги

29 березня 2019 року директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак підписав два контракти у рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

За першим контрактом укладено угоду на постачання 75-ти автомобілів класу В для екстреної медичної допомоги на загальну суму 5 млн. 796 тис. 126 доларів США. 48 з цих авто є передньоприводними, а 25 – підвищеної прохідності. Усі автомобілі укомплектовані необхідним медичним обладнанням, зокрема – ЕКГ-апаратами та дефібриляторами. Згідно угоди, постачання цих авто передбачено партіями протягом 6-ти місяців.

За другим контрактом передбачено постачання 1173 одиниць персональних комп’ютерів та офісної техніки (принтери та мультимедійні проектори) на загальну суму 1 млн. 771 тис. 140 доларів США. Їх придбано для центрів первинної медико-санітарної допомоги, міських та центральних районних лікарень.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Фото