Назва субпроекту:
Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області

Загальний опис

Cубпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки»

Загальний опис проекту


В 2012 році з ініціативи Уряду України, за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі - Світовий банк) розпочато розробку Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Проект охоплює 8 областей з різних регіонів України.

Угодою між Урядом України та Світовим банком передбачено фінансування проекту за кошти банку в розмірі 250 млн. дол. з співфінансуванням від України в розмірі 10% від суми позики.

Рівненська область входить до складу учасників Проекту з субпроектом «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки».

Фінансування субпроекту передбачено з двох частин: кошти Світового банку – 25 млн. дол., та кошти обласного бюджету – 2,5 млн. дол.

Основними цілями субпроекту в Рівненській області визначені:

 1. Покращення функціонування та взаємодії первинної, вторинної та третинної ланок надання допомоги хворим на ХСК (хвороби системи кровообігу).
 2. Покращення обізнаності населення щодо профілактики хвороб системи кровообігу.

В рамках субпроекту для досягнення поставлених цілей заплановано:

 1. Провести капітальний ремонт та реконструкцію 105 закладів охорони здоров’я первинного рівня: фельдшерсько-акушерських пунктів в лікарські амбулаторії. Об’єкти розташовані в кожному районі області.
 2. Закупити медичне обладнання для серцево-судинного центру Рівненської обласної клінічної лікарні(РОКЛ), лікарських амбулаторій, центральних районних та міських лікарень.
 3. Закупити вироби медичного призначення для серцево-судинного центру РОКЛ;
 4. Закупівлю 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В для центральних районних та міських лікарень;
 5. Розробка та запуск програмного забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику з інтеграцією до державної системи eHealth;
 6. Створення Центру обробки даних закладів охорони здоров’я;
 7. Впровадження комплексної системи захисту інформації;
 8. Розробка та підтримка інформаційного веб-порталу щодо хвороб системи кровообігу;
 9. Розробка мультимедійного навчального курсу «Особливості роботи з групами ризику»
 10. Проведення інформаційної кампанії щодо популяризації веб-сайту, гарячої лінії та здорового способу життя;
 11. Проведення навчань медичного персоналу (сімейних лікарів, спеціалістів, менеджерів ЗОЗ) щодо профілактики та лікування хвороб системи кровообігу.

Для успішної реалізації субпроекту згідно вимог і рекомендації Світового банку, через конкурсний відбір, залучено групу консультантів.

Реалізація субпроекту передбачена в 2015-2020 рр.
 

Матеріали:
Назва Файл укр Файл англ