Назва субпроекту:
Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 31.05.2019

  На Рівненщині обмінюються успішним досвідом лікування інфарктів

  В межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» була проведена восьма медична конференція, під час якої провідні кардіологи області обговорили перспективи розвитку галузі на Рівненщині. Також під час конференції були презентовані проміжні результати реалізації проекту Світового банку
 • 28.05.2019

  Для серцево-судинного центру у Сарнах придбали нову ангіографічну систему

  В межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині обласне управління охорони здоров’я підписало угоду про закупівлю ангіографічного комплексу з німецькою компанією AFS Medizintechnik. Даний комплекс стане частиною нового серцево-судинного центру, що планують відкрити в Сарненській районній лікарні
 • 27.05.2019

  На Рівненщині пройде VIII медична конференція

  У четвер, 30 травня 2019 року, в приміщенні конференц-залу готелю «Мир» в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» відбудеться VIII обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу у Рівненській області»
 • 20.05.2019

  Українські фахівці відвідали Лондон для вивчення британського досвіду

  Наприкінці березня група фахівців Національної служби здоров'я України та Міністерства охорони здоров'я відвідали Велику Британію з метою вивчення британського досвіду функціонування системи охорони здоров’я та можливостей його застосування в Україні.
 • 19.05.2019

  На Волині трансформували екстрену допомогу пацієнтам з інфарктом

  Минулого року у Волинській області відкрили 5 нових пунктів постійного базування бригад екстреної медичної допомоги за кошти обласного бюджету та спільного проекту Світового Банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також почала працювати центральна оперативна диспетчерська, в яку надходять виклики за номером 103 зі всіх населених пунктів області та передаються на виконання бригадам екстреної медичної допомоги.
 • 26.04.2019

  Рівненщина закупила обладнання для лікування аритмій

  Завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вже до кінця цього року наша область отримає унікальне обладнання для лікування аритмій шляхом радіочастотної катетерної абляції. Відповідну угоду про постачання цього обладнання підписали в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА
 • 11.04.2019

  На Рівненщині лікарі врятували 365 пацієнтів з інфарктом міокарда

  Лікування сучасними методами дозволило на чверть зменшити смертність від інфарктів у Рівненській області. У 2018 році кардіологи відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної лікарні провели понад 1720 операційних втручань і врятували 365 пацієнтів з гострим інфарктом міокарда за минулий рік.
 • 01.04.2019

  Повідомлення про результати торгів по закупівлі ICB 8.2.8

  "Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу"
 • 26.03.2019

  На Рівненщині показник смертності від інфарктів знизився на 25%

  За інформацією Рівненського обласного центру громадського здоров’я у 2018 році на Рівненщині кількість летальних випадків від інфаркту міокарда у порівнянні з 2017 роком зменшилася на 25%. На думку фахівців, це стало можливим у тому числі й завдяки реалізації в області спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 26.02.2019

  Районні лікарні Рівненщини отримають сучасне кардіологічне обладнання

  Завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» обласне управління охорони здоров’я продовжує закуповувати кардіологічне обладнання для районних лікарень Рівненщини. Зокрема, сьогодні, в рамках реалізації проекту була підписана угода на постачання 19 кардіографів та обладнання для цілодобового Холтерівського моніторування
 • 19.02.2019

  На Рівненщині перебував керівник програм Світового банку Фон Зао

  Візит керівника програм з людського розвитку Світового банку розпочався із зустрічі доктора Фон Зао з головою Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Муляренком та його заступниками. Під час зустрічі з керівництвом області обговорили концепцію впровадження телеметричних медичних послуг на Рівненщині
 • 12.02.2019

  Відбувся тендер на реконструкцію 37 амбулаторій Рівненщини

  Три будівельні компанії виявили бажання проводити реконструкції 37 амбулаторій північних та центральних районів області в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Свої пропозиції учасники торгів надіслали на тендер, що наразі був проведений в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації
 • 01.02.2019

  300 пацієнтів з інфарктом врятували лікарі Рівненської обллікарні у 2018 р.

  Протягом 2018 року лікарями відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні було проведено понад 800 коронарографій і 500 стентувань, 300 з яких – пацієнтам із гострим інфарктом міокарда.
 • 28.01.2019

  Повідомлення про присудження договору ICB 8.2.1.2 (лот 3, лот 4)

  Закупівля ICB 8.2.1.2 "Медичне обладнання для вторинного рівня" (лот 3 "Закупівля електрокардіографа 12-канального з автоматичною обробкою даних. Прилади для комбінованого добового Холтерівського моніторування ЕКГ та АТ з програмним забезпеченням та 2 додатковими ЕКГ реєстраторами, надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу"; лот 4 "Закупівля системи для проведення тредміл-тесту, та надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу")
 • 17.01.2019

  Більшість мешканців Рівненщини довіряють своєму сімейному лікарю

  Половина опитаних при виборі лікувального закладу передусім звертає увагу на професіоналізм та досвід лікарів і вважає, що за 5-10 років система охорони здоров'я поліпшиться. Такі результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг». Розповідаємо, що ще вдалося виявити соціологам.
 • 15.01.2019

  Зміни №1 по закупівлі NCB 8.1.1

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап): 28 об’єктів
 • 15.01.2019

  Зміни №1 по закупівлі NCB 8.1.2

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап): 28 об’єктів
 • 15.01.2019

  Зміни №4 по закупівлі NCB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 15.01.2019

  Зміни №3 по закупівлі NCB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 04.01.2019

  Повідомлення про присудження контракту SH 8.2.5.1

  Закупівля SH 8.2.5.1 "Впровадження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та навчання"
 • 21.12.2018

  У Рівному пройшла конференція щодо підсумків реалізації проекту в 2018 році

  В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині відбулася сьома обласна медична конференція, під час якої обговорили підсумки реалізації субпроекту в 2018 році. В роботі конференції взяли участь головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівництво групи управління субпроекту Світового банку та представники засобів масової інформації.
 • 19.12.2018

  Повідомлення про присудження контракту по закупівлі SH 8.4.7.1

  Закупівля SH 8.4.7.1 "Придбання комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС"
 • 10.12.2018

  Зміни №1 та Зміни №2 по закупівлі ICB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 06.12.2018

  У Рівному пройшла шоста медична конференція для лікарів

  Не лише сучасне обладнання та відремонтавані амбулаторії, але й кваліфіковані лікарі є запорукою успішного лікування пацієнтів. Вдосконалити свої навички та знання з лікування серцево-судинних захворювань лікарі Рівненської області можуть на спеціальних дводенних тренінгах та медичних конференціях, які проходять у рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 05.12.2018

  Районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання

  Сертифікати на отримання спеціалізованого кардіологічного обладнання, закупленого в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», вручили голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк представникам районних лікарень під час проведення шостої обласної медичної конференції
 • 03.12.2018

  На Рівненщині закуповують обладнання для серцево-судинного центру в Сарнах

  Сьогодні відбулося розкриття тендерних пропозицій на закупівлю медичного обладнання для серцево-судинного центру у м. Сарни Рівненської області.
 • 29.11.2018

  Запрошення до участі в торгах NCB 8.1.2

  Закупівля NCB 8.1.2 "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап): 28 об'єктів"
  Лот №2.2 Сарненський район
  Лот №2.3 Березнівський район
  Лот №2.4 Костопільський район
 • 29.11.2018

  Запрошення до участі в торгах NCB 8.1.1

  Закупівля NCB 8.1.1 "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап): 28 об'єктів"
  Лот №1.1 Рокитнівський район
  Лот №1.2 Дубровицький район
 • 28.11.2018

  На Рівненщині лікарі навчаються новим методикам лікування хвороб серця

  На Рівненщині тривають тренінги для сімейних лікарів та терапевтів, лікарів приймальних відділень та бригад екстреної медичної допомоги. Медики мають можливість поглибити свої знання щодо лікування та профілактики найбільш поширених хвороб системи кровообігу: ішемічної хвороби серця, стенокардії, гострого коронарного синдрому, артеріальної гіпертензії, тощо.
 • 27.11.2018

  Документ "Питання та відповіді №3" до тендерної документації

  Закупівля ICB № 8.2.8 «Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Cарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу»
 • 22.11.2018

  На Рівненщині пройшла передтендерна конференція для будівельних компаній

  В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині 30 жовтня був оголошений один з найбільших тендерів на реконструкцію 33 амбулаторій області. Розкриття пропозицій планується 13 грудня об 11 годині. Тож сьогодні представники Управління капітального будівництва Рівненської ОДА спільно з Групою впровадження субпроекту Світового банку провели передтендерну конференцію. Під час заходу представники будівельних фірм змогли отримати роз’яснення щодо майбутнього тендеру та з’ясувати усі обставини подачі тендерної документації.
 • 20.11.2018

  Документ "Питання та відповіді №2" до тендерної документації

  Закупівля ICB № 8.2.8 «Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Cарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу»
 • 20.11.2018

  Зміни №3 та №4 до тендерної документації закупівлі ICB 8.2.8

  «Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Cарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу»
 • 14.11.2018

  Запрошення до подання цінових пропозицій SH 8.4.7.1

  Закупівля SH 8.4.7.1 "Придбання комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС"
 • 07.11.2018

  Повідомлення про присудження контракту

  Закупівля SH 8.2.5 «Впровадження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та навчання»
 • 07.11.2018

  Запрошення до подання цінових пропозицій SH №8.2.5.1

  «Впровадження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та навчання»
 • 06.11.2018

  Документ "Питання та відповіді №1" до тендерної документації

  Закупівля ICB № 8.2.8 «Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Cарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу»
 • 06.11.2018

  Зміни №1 та №2 до тендерної документації закупівлі ICB 8.2.8

  «Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Cарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу»
 • 05.11.2018

  На Рівненщині оголосили тендер на будівництво 33 амбулаторій

  Минулого тижня було оголошено тендер на реконструкцію 33 амбулаторій в 7 районах Рівненської області. Реконструкція приміщень відбуватиметься за кошти спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Рівненській області.
 • 02.11.2018

  У новому серцево-судинному центрі Рівного провели першу тисячу операцій

  Близько тисячі операцій за дев’ять місяців провели лікарі Рівненського серцево-судинного центру, що відкрився цьогоріч в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
 • 31.10.2018

  Лікарні Рівненщини отримають сучасну діагностичну техніку

  У рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА відбулося розкриття цінових пропозицій щодо закупівлі медичного обладнання для районних лікарень Рівненщини
 • 30.10.2018

  Запрошення до участі в торгах

  Закупівля NCB 8.1.2.1 "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об'єкти"
 • 26.10.2018

  Повідомлення про присудження контракту

  Закупівля SH 8.3.5.3 "Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 6 тренінгів для медичних працівників"
 • 17.10.2018

  Документ "Питання та відповіді №3" до тендерної документації

  Закупівля ICB 8.2.1.2 "Медичне обладнання для вторинного рівня", лоти 3, 4
 • 11.10.2018

  На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для міських та районних лікарень

  19 сучасних кардіоваскулярних УЗД-сканерів Philips, які були придбані у рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», були доставлені на Рівненщину. Після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані у міські та районні лікарні Рівненщини.
 • 09.10.2018

  Документ "Питання та відповіді №2" до тендерної документації

  Закупівля ICB 8.2.1.2 "Медичне обладнання для вторинного рівня", лоти 3, 4
 • 05.10.2018

  Документ "Питання та відповіді №1" до тендерної документації

  Закупівля ICB 8.2.1.2 "Медичне обладнання для вторинного рівня", лоти 3, 4
 • 04.10.2018

  Запрошення до подання цінових пропозицій

  Закупівля SH 8.3.5.3 "Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 6 тренінгів для медичних працівників"
 • 04.10.2018

  Повідомлення про присудження контракту

  Закупівля SH 8.3.5.3 "Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 6 тренінгів для медичних працівників"
 • 27.09.2018

  Запрошення до подання цінових пропозицій SH №8.2.5

  Впровадження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та навчання
 • 25.09.2018

  Компанія Philips проводить навчання лікарів Рівненщини

  В рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Рівненській області обласне управління охорони здоров’я здійснило закупівлю 19 сучасних кардіоваскулярних сканерів виробницства компанії Philips. Згідно з умовами контракту, передбачається, що окрім поставки обладнання, представники компанії-постачальника мають провести навчання лікарів
 • 25.09.2018

  Запрошення взяти участь у торгах ICB №8.2.8

  Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу
 • 24.09.2018

  Повідомлення про присудження договору НКТ №8.1.2 (лоти 2.1, 2.5)

  Шановні пані та панове! Повідомляємо про результати закупівлі НКТ №8.1.2. Повідомлення про присудження договору НКТ №8.1.2 знаходиться у прикріпленому файлі
 • 24.09.2018

  Повідомлення про присудження договору НКТ №8.1.1 (лот 1.4)

  Шановні пані та панове! Повідомляємо про результати закупівлі НКТ №8.1.1 (лоти 1.1, 1.2, 1.4). Повідомлення про присудження договору НКТ №8.1.1 (лот 1.4) знаходиться у прикріпленому файлі
 • 21.09.2018

  Зміни №1 до тендерної документації торгів ICB № 8.2.1.2 (лот 3, лот 4)

  Медичне обладнання для вторинного рівня

  Лот №3. Закупівля електрокардіограф 12-канальний з автоматичною обробкою даних. Прилади для комбінованого добового Холтерівського моніторування ЕКГ та АТ з програмним забезпеченням та 2 додатковими ЕКГ реєстраторами, надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу
  Лот №4. Закупівля система для проведення тредміл-тесту, та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу
 • 21.09.2018

  Зміни №2 до тендерної документації торгів ICB № 8.2.1.2 (лот 3, лот 4)

  Медичне обладнання для вторинного рівня

  Лот №3. Закупівля електрокардіограф 12-канальний з автоматичною обробкою даних. Прилади для комбінованого добового Холтерівського моніторування ЕКГ та АТ з програмним забезпеченням та 2 додатковими ЕКГ реєстраторами, надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу
  Лот №4. Закупівля система для проведення тредміл-тесту, та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу
 • 21.09.2018

  Роз'яснення до тендерної документації закупівлі ICB 8.2.1.2 (лот 3, лот 4)

  Пані та панове!
  У відповідь на запитання, подані потенційними учасниками торгів, ми надаємо таке роз'яснення у вигляді запитань та відповідей.
 • 11.09.2018

  На Рівненщині районні лікарні отримують кардіоаналізатори

  Сучасні медичні практики дають змогу діагностувати інфаркт міокарда за лічені хвилини за допомогою спеціальних кардіоаналізаторів. Відтепер завдяки проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» ця технологія доступна й в районних лікарнях Рівненщини. Адже в рамках проекту було закуплено 19 нових аналізаторів кардіомаркерів, які вже зовсім скоро запрацюють у міських та районних лікарнях області.
 • 15.08.2018

  Запрошення до участі в торгах ICB 8.2.1.2 (Лот 3, Лот 4)

  Закупівля медичного обладнання для вторинного рівня
 • 15.08.2018

  Запрошення до подання цінових пропозицій SH 8.3.5.3

  «Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 6 тренінгів для медичних працівників»
 • 03.08.2018

  Сільські амбулаторії Рівненщини отримують нову оргтехніку

  320 комп’ютерів та більше 200 принтерів закупили в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині. Це обладнання працюватиме в амбулаторіях області та дозволить сімейним лікарям та лікарям-кардіологам отримати доступ до єдиного реєстру пацієнтів хворих на серцево-судинні захворювання. Сертифікати на отримання комп’ютерів вручили керівникам центрів первинної медико-санітарної допомоги голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник групи впровадження субпроекту на Рівненщині Сергій Рибачок
 • 25.07.2018

  Завдяки новітньому обладнанню обласна лікарня рятує життя пацієнтів

  Більше пів тисячі операцій, а, отже, врятованих життів, провели за неповних чотири місяці в рівненському серцево-судинному центрі, що був створений в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Однак, окрім ангіографа, на якому власне і проводилися ці операції, в рамках реалізації проекту була закуплена ще чимала кількість медичного обладнання, зокрема і надсучасний УЗД-сканер, який, як стверджують лікарі, є унікальним для всієї Західної України. Тож, що дає для пацієнтів сучасне обладнання, закуплене в рамках проекту Світового банку, та яким є серцево-судинний центр в Рівненській області досліджували журналісти місцевих телеканалів
 • 20.07.2018

  На Рівненщину надійшла перша партія комп’ютерної техніки для амбулаторій

  Перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в межах реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей» для лікарських амбулаторій краю, надійшла на Рівненщину. Серед отриманого обладнання серверне та мережеве обладнання, частина ноутбуків та іншої комп’ютерної техніки, яку згодом розподілять серед амбулаторій
 • 18.07.2018

  Майже 600 пацієнтів прооперували у Рівненському серцево-судинному центрі

  Загалом, 593 операції за неповні чотири місяці провели в Рівненському серцево-судинному центрі, який відкрився в рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 13.07.2018

  Philips постачатиме ультразвукові сканери для районних лікарень Рівненщини

  Відповідну угоду про закупівлю 19 спеціалізованих кардіоваскулярних ультразвукових сканерів у межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» підписали в обласному управлінні охорони здоров’я. Відтак вже за 3 місяці компанія Philips (Нідерланди) має поставити сканери до кардіологічних відділень районних лікарень області
 • 11.07.2018

  На Рівненщині закуповують апарати для тропонін-тестів

  В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» обласне управління охорони здоров’я підписало угоду на закупівлю 19 пристроїв для проведення тропонінових експрес-тестів
 • 19.06.2018

  Північні райони Рівненщини матимуть свій надсучасний серцево-судинний центр

  Час та сучасне обладнання рятують життя. Це твердження особливо актуальне у лікуванні хворих на серцево-судинні захворювання, інфаркти та інсульти. Найефективнішою в таких випадках буває швидка допомога на сучасному обладнанні
 • 08.06.2018

  Рівненський серцево-судинний центр отримав витратні матеріали

  Майже 700 коронарних стентів та більше 500 наборів діагностичних катетерів отримав серцево-судинний центр Рівненської обласної лікарні
 • 29.05.2018

  Повідомлення про присудження контракту по пакету закупівель SH №8.3.4.1

  Шановні пані та панове! Повідомляємо про результати закупівлі SH №8.3.4.1. Повідомлення про присудження договору SH №8.3.4.1 знаходиться у прикріпленому файлі
 • 29.05.2018

  Повідомлення про присудження контракту IC № 8.1.4

  Шановні пані та панове! Повідомляємо про результати закупівлі IC № 8.1.4. Повідомлення про присудження договору IC № 8.1.4 знаходиться у прикріпленому файлі
 • 24.05.2018

  Реконструювати амбулаторії Рівненщини хочуть 4 будівельні компанії

  У рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині передбачається, окрім іншого, реконструкція медичних амбулаторій області.
 • 18.05.2018

  На Рівненщині створюють єдиний реєстр пацієнтів

  Обласним управлінням охорони здоров’я підписано договір з компанією ВалТек на постачання серверного та мережевого обладнання для Центру обробки даних, а також понад 300 одиниць комп’ютерної техніки для створення робочих місць лікарів
 • 08.05.2018

  Про внесення змін до НКТ 8.1.1 та НКТ 8.1.2

  Зміни до тендерної документації НКТ №8.1.1 та НКТ 8.1.2
 • 08.05.2018

  До уваги потенційних учасників торгів SH № 8.3.4.1

  Роз’яснення до тендерної документації SН № 8.3.4.1 «Поліграфічні послуги та друкована продукція»
 • 03.05.2018

  Зміни №1 до тендерної документації

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фульдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап), 28 об’єктів
 • 17.04.2018

  Повідомлення про присудження договору NCB № 8.2.3

  Шановні пані та панове! Повідомляємо про результати закупівлі NCB № 8.2.3. Повідомлення про присудження договору NCB № 8.2.3 знаходиться у прикріпленому файлі
 • 17.04.2018

  У Рівному пройде передтендерна конференція

  Завтра, 18 квітня 2018 року в приміщенні зали засідань обласної державної адміністрації пройде передтендерній конференції по закупівлі послуг капітального ремонту та реконструкції лікарських амбулаторій Рівненської області
 • 02.04.2018

  На Рівненщині пройшла п’ята медична конференція

  В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині відбуваються не лише закупівлі новітнього кардіологічного обладнання та реконструкції амбулаторій, але й проводиться підвищення кваліфікації медперсоналу області
 • 19.03.2018

  Повідомлення про присудження контракту SH 8.3.4

  “Інформаційна кампанія (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”
 • 16.03.2018

  На Рівненщині розпочали ІІІ етап навчань

  Близько сотні кардіологів та анестезіологів з районних лікарень Рівненської області пройдуть навчання сучасним методам лікування в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Спеціально для цих цілей фахівцями банку була адаптована навчальна програма. Наразі курси підвищення кваліфікації пройшли перші 20 фахівців області.
 • 12.03.2018

  Запрошення до участі у торгах закупівля NCB 8.1.1 (Лоти 1,2,4)

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об'єктів
 • 12.03.2018

  Запрошення до участі у торгах закупівля NCB 8.1.2

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап) 28 об'єктівРеконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап) 28 об'єктів
 • 10.03.2018

  Повідомлення про результати торгів ICB № 8.2.7

  Закупівля виробів медичного призначення для відділення інтервенційної радіології КЗ "Рівненська обласна клінічна лікарня РОР"
 • 02.03.2018

  На Рівненщині підписали угоду на реконструкцію сільських амбулаторій

  В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» було підписано угоду на реконструкцію перших 5 амбулаторій Володимирецького району області з ТОВ «Вінницька будівельна кампанія». Зокрема, вінничани будуть проводити реконструкцію амбулаторій в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт. Рафалівка.
 • 28.02.2018

  На Рівненщині розкрили пропозиції по закупівлі ІСВ 8.2.1.2

  На Рівненщині планують оновити кардіологічні відділення районних лікарень
 • 26.02.2018

  Повідомлення про зміну дати прийому висловлень зацікавленості IC № 8.1.4

  Консультант з інжененрних робіт (поточний нагляд за дотриманням виробничого циклу реконструкцій та капітальних ремонтів)
 • 23.02.2018

  У Рівному відкрили серцево-судинний центр

  Протягом року команда впровадження субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» працювала над створенням в області сучасного серцево-судинного центру забезпеченого новітнім обладнанням. Сьогодні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова обласної ради Олександр Данильчук цей центр офіційно відкрили.
 • 21.02.2018

  Відкриття серцево-судинного центру в Рівному

  Відкриття серцево-судинного центру в Рівному
 • 15.02.2018

  Повідомлення про результати торгів ІС №8.1.4

  Повідомлення про результати торгів ІС №8.1.4
 • 15.02.2018

  Запит на надання висловлення зацікавленості

  консультаційні послуги – індивідуальний консультант
 • 13.02.2018

  8.3.4 Запрошення до подання цінових пропозицій

  8.3.4 Запрошення до подання цінових пропозицій
 • 13.02.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.1.2 Зміни №3

  Зміни №3
  до тендерної документації торгів ICB № 8.2.1.2 ”Медичне обладнання для вторинного рівня”
 • 12.02.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.1.2 Зміни №4

  Зміни №4 щодо подання пропозицій
 • 29.01.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.1.2

  Зміни №2 до тендерної документації
 • 25.01.2018

  На Рівненщині закуповують кардіологічні «витратні» матеріали

  В межах реалізації проекту Світового банку на Рівненщині відбулася закупівля близько тисячі кардіологічних стентів та інших виробів кардіологічного призначення, що використовується в сучасних методах лікування більшості хвороб серця.
 • 19.01.2018

  Рівненщина закуповує техніку для сімейних лікарів та центру обробки даних

  В обласному управлінні охорони здоров’я відбулася процедура відкриття тендерних пропозицій на закупівлю комп’ютерного обладнання для введення в дію електронного реєстру пацієнтів.
 • 17.01.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.1.2

  Зміни №1 до тендерної документації
 • 04.01.2018

  Всім потенційним учасникам торгів ІCB № 8.2.7

  Зміни до тендерної документації ICB №8.2.7 «Закупівля виробів медичного призначення для відділення інтервенційної радіології КЗ “Рівненська обласна клінічна лікарня” РОР
 • 27.12.2017

  Cучасний кардіоваскулярний сканер доставлено до серцево-судинного центру

  Починаючи з лютого наступного року жителям Рівненщини не потрібно буде їздити до столиці для обстеження серця на кардіоваскулярному сканері, адже завдяки реалізації проекту в області такий пристрій було придбано для серцево-судинного центру, що функціонує в Рівненській обласній лікарні.
 • 27.12.2017

  Повідомлення про результати торгів SH №8.3.4

  Номер пакету закупівель: SH №8.3.4
  Назва пакету закупівель: “Інформаційна кампанія (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”
 • 26.12.2017

  Всім потенційним учасникам торгів NCB № 8.2.3

  Зміни до тендерної документації NCB №8.2.3 «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».

  Зміни №4
 • 26.12.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Предмет контракту: Матеріально-технічне забезпечення проведення 2 медичних конференцій та 7 тренінгів для медичних працівників у 2018 році (м.Рівне)
 • 18.12.2017

  Четверта обласна медична конференція. (м. Рівне)

  «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу в Рівненській області. Четверта обласна медична конференція». Конференція проводиться в рамках спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та субпроекту в Рівненській області.
 • 15.12.2017

  Запрошення до участі в торгах закупівля ІСВ №8.2.1.2

  Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації запрошує кваліфікованих учасників торгів, які відповідають умовам щодо участі у торгах, надсилати запечатані тендерні пропозиції щодо «Закупівлі медичного обладнання для вторинного рівня»
 • 11.12.2017

  Усім потенційним учасникам торгів НКТ № 8.2.3

  Зміни до тендерної документації NCB №8.2.3 «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
 • 05.12.2017

  Запит на надання висловлення зацікавленості

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управлінням охорони здоров’я Рівненської ОДА, комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг та Світовим банком конкурсний відбір оголошується для:
  - консультанта з інженерних робіт;
 • 24.11.2017

  На Рівненщині пройшла третя обласна медична конференція

  Новітні методи лікування хвороб систем кровообігу були презентовані для більш як п’ятдесяти практикуючих лікарів – кардіологів Рівненщини.
 • 23.11.2017

  Третя обласна медична конференція. (м. Рівне)

  «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу в Рівненській області. Третя обласна медична конференція». Конференція проводиться в рамках спільного проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та субпроекту в Рівненській області.
 • 21.11.2017

  8.2.7 Запрошення до участі в торгах

  Закупівля виробів медичного призначення для відділення інтервенційної радіології КЗ ”Рівненська обласна клінічна лікарня “ РОР
 • 16.11.2017

  8.3.4 Запрошення до подання цінових пропозицій

  Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА запрошує надати свої цінові пропозиції на конкурс щодо надання послуг із проведення інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети), популяризації веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ (SH-8.3.4).
 • 15.11.2017

  8.3.5.2 Запрошення до подання цінових пропозицій

  ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ
  № SH-8.3.5.2 «Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 7 тренінгів для медичних працівників»
 • 10.11.2017

  Запрошення до участі у торгах NCB № 8.2.3

  Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
  Ідентифікаційний номер: NCB № 8.2.3
 • 09.11.2017

  Повідомлення про результати торгів CQ №8.3.4

  CQ №8.3.4 Інформаційна кампанія популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ
 • 26.10.2017

  Повідомлення про результати торгів NCB № 8.2.3

  Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання
 • 15.09.2017

  Повідомлення про результати торгів ICB № 8.2.1.1, ЛОТ4

  Повідомлення про результати торгів ICB № 8.2.1.1, ЛОТ4
 • 05.09.2017

  Рівненщина закупила обладнання для серцевого центру обласної лікарні

  Обласне управління охорони здоров’я Рівненської ОДА підписало угоди на поставку 26 одиниць сучасного кардіологічного обладнання для відділення інтервенційної радіології обласної лікарні на загальну суму майже 8 мільйонів гривень. Це стало можливим завдяки реалізації на Рівненщині проекту Світового банку, яким, окрім іншого, передбачається створення серцево-судинного центру на базі цього відділення.
 • 01.09.2017

  Рівненщина підписала угоду про поставку ангіографа з Siemens

  В рамках реалізації проекту Світового банку передбачається облаштування сучасної ангіографічної операційної на базі відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні. Нещодавно до Рівного прибули представники компанії Siemens для обговорення деталей поставки обладнання та підписання угоди.
 • 23.08.2017

  Розпочався другий етап тренінгів для лікарів Рівненщини

  Розпочався другий етап тренінгів для лікарів Рівненщини
 • 07.08.2017

  Повідомлення про присудження договору

  Номер пакету закупівель : ICB № 8.2.1.1
  Назва пакету закупівель: ” Закупівля медичного обладнання, виробів медичного призначення, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня РОР» та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу “.
 • 25.07.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження договору НКТ № 8.1.1 “Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об’єктів”
 • 13.07.2017

  18 швидких медичних допомог отримали районні лікарні РІвненщини

  16 новеньких «швидких» марки «Сітроен» отримали районні лікарні Рівненщини. Ще по одному автомобілю матимуть обласна клінічна лікарня та міська.

  Ключі від машин швидкої допомоги урочисто передали головним лікарям медзакладів голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та керівник групи впровадження проекту Світового банку в області Сергій Рибачок.
 • 12.07.2017

  Передача автомобілів швидкої медичної допомоги

  У межах реалізації на Рівненщині проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» цьогоріч було закуплено 18 карет швидкої допомоги марки «Сітроен», які укомплектовані сучасним медичним обладнанням. Автомобілі розподілять між районними лікарнями області, а також по одній швидкій отримають Рівненська обласна та міська лікарні. Кошти для придбання цих автомобілів виділені в рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового банку.
 • 15.06.2017

  Запрошення до участі у торгах NCB 8.2.3 Комп’ютерна техніка

  Проект: «Поліпшення здоров'я на службі у людей»
  Субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки»
  Позика № 8475-UA
  Назва Договору: «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».
  Ідентифікаційний номер: NCB № 8.2.3
 • 06.06.2017

  Світовий банк продовжить навчання сімейних лікарів Рівненщини

  Контракт на проведення другого етапу тренінгів для медичних працівників Рівненської області підписало управління охорони здоров’я Рівненської ОДА та львівська компанія «АйКю Холдинг». За умовами угоди львівська компанія має забезпечити проведення 18 тренінгів із підвищення кваліфікації сімейних лікарів, працівників приймальних відділень районних лікарень та екстреної медичної допомоги.
 • 17.05.2017

  Запрошуємо на ІІ медичну конференцію

  Друга обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу у Рівненській області».
 • 05.05.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Закупівеля послуг: “Конференцсервіс проведення 2 медичних конференцій та 18 тренінгів для медичних працівників”
 • 05.04.2017

  Запрошення до участі в закупівлі

  Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації запрошує надсилати пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку наступної позиції: Конференцсервіс проведення 2 медконференцій та 18 тренінгів для медичних працівників
 • 13.03.2017

  Відбувся тендер із закупівлі обладнання для серцево-судинного центру

  Понад 20 одиниць різного дорогого кардіологічного обладнання планують закупити в рамках впровадження проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Серед іншого, планується закупити ангіографічний комплекс, 12-канальні електрокардіографи, кардіоваскулярний ультразвуковий сканер, кардіомонітори, пристрої штучної вентиляції легень, дефібрилятори тощо.
 • 10.03.2017

  На Рівненщині провели дослідження стану медичної галузі області

  Перше із чотирьох щорічних соціологічних досліджень про стан медичної галузі в Рівненській області презентували сьогодні фахівці соціологічної групи «Рейтинг». Ці соцдослідження проводяться в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», однак питання, які аналізували соціологи, стосувалися не лише хвороб серцево-судинної системи, але й стану медичної галузі в області в цілому.
 • 07.03.2017

  Презентація соц. дослідження «Стан медичної сфери Рівненської області»

  У четвер, 9 березня о 12.00 в кабінеті 201 в приміщенні Рівненської ОДА відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження «Стан медичної сфери в Рівненській області» за участю директора соціологічної групи «Рейтинг», керівництва обласної державної адміністрації та групи управління субпроектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
 • 07.03.2017

  Повідомлення про скасування закупівлі CQ#8.3.1

  Повідомлення про скасування закупівлі
 • 24.02.2017

  Повідомлення про присудження договору ІCB № 8.2.2

  Номер пакету закупівель: ІСВ 8.2.2
  Назва пакету закупівель: Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ.
  Предмет договору: Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ.
 • 23.02.2017

  Повідомлення про присудження контракту

  Назва пакету закупівель: НКТ 8.2.4 ”Програмне забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику та навчання”.
 • 21.02.2017

  Усім потенційним учасникам торгів MКТ № 8.2.1.1

  Зміни до тендерної документації
 • 16.02.2017

  Усім потенційним учасникам торгів MКТ № 8.2.1.1

  Запитання та відповіді, зміни та розяснення
 • 24.01.2017

  На Рівненщині розкрили пропозицій по реконструкції 29 амбулаторій

  Чотири будівельні компанії виявили бажання взяти участь в реконструкції 29 сільських амбулаторій в межах реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров'я на службі у людей» на Рівненщині.
 • 19.01.2017

  Повідомлення про початок закупівлі SH 8.3.5.1 "Конференцсервіс "

  Розпочато процес прийому пропозицій на конкурс щодо надання послуг із конференцсервісу проведення 2 медичних конференцій та 18 тренінгів для медичних працівників.
 • 27.12.2016

  Запрошення до участі в торгах ІСВ 8.2.1.1

  Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
  Позика # 8475-UA
  Назва контракту: Закупівля медичного обладнання, виробів медичного призначення, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології КЗ ”Рівненська обласна клінічна лікарня“ РОР та надання послуг зі встановлення обладнання і навчання персоналу.
  Номер (згідно з Планом закупівель): № ІСВ 8.2.1.1
 • 21.12.2016

  Рівненска команда субпроекту привітала вихованців інтернату зі Св. Миколаєм

  Експерти групи консультаційної підтримки субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині, привітали дітей Дубенського будинку-інтернату з Днем Святого Миколая. Разом з експертами до дитячого будинку завітав «Святий Миколай», який власне й розважав дітей різдвяним шоу та пригостив солодкими подарунками.
 • 19.12.2016

  250 сімейних лікарів успішно пройшли навчання невідкладній допомозі

  Понад тисячу сімейних лікарів з різних куточків Рівненської області мають пройти навчання екстреній медичній допомозі пацієнтам, хворим на серцево-судинні захворювання. Це передбачено проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині. Цьогоріч таке навчання пройшли вже понад двісті п’ятдесят лікарів.
 • 13.12.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Субпроект: “Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки”
  Країна: Україна
  Номер проекту: 8475-UA
  Номер пакету закупівель: CQ-8.3.3
  Назва пакету закупівель: “Проведення соцопитувань населення”
 • 12.12.2016

  Всім потенційним учасникам торгів НКТ № 8.1.1

  Зміни до тендерної документації НКТ №8.1.1 “Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об’єктів”.
 • 12.12.2016

  На Рівненщині відбулось публічне розкриття тендерних пропозицій

  В межах реалізації проекту Світового банку в Рівненській області сьогодні в конференц-залі обласного управління охорони здоров’я відбулося розкриття трьох пропозицій від розробників програмного забезпечення, які висловили готовність розробити та впровадити цей реєстр в нашій області.
 • 05.12.2016

  Група консультантів субпроекту Рівненщини прозвітувала про свою роботу

  Команда проекту Світового банку «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» прозвітувала про результати роботи. Заслухати звіт консультантів зібралися журналісти понад десяти місцевих та обласних видань, а також активні рівняни – представники Громадської ради при Рівненській ОДА. Запросили також лікарів-кардіологів, усю команду рівненських консультантів Світового банку, керівництво обласного управління охорони здоров’я.
 • 08.11.2016

  Запрошення до участі у торгах НКТ № 8.1.1

  Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА запрошує до подачі запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на виконання робіт по наступним договорах, фінансування яких планується з коштів позики:
  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап) 29 об'єктів:
  Лот 1.1 – «Рокитнівський район (9 об’єктів)»;
  Лот 1.2 – «Дубровицький район (7 об’єктів)»;
  Лот 1.3 – «Зарічненський район (4 об’єкти)»;
  Лот 1.4 – «Володимирецький район (4 об’єкти)»;
  Лот 1.5 – «Володимирецький район (5 об’єктів)».
 • 04.11.2016

  На Рівненщині відбулося розкриття тендерних пропозицій

  Відбулося розкриття тендерних пропозицій
 • 03.11.2016

  Медична конференція в рамках проекту Світового Банку на Рівненщині

  02 листопада 2016 року в Рівному відбулась медична конференція в рамках субпроекту
 • 28.10.2016

  Конференція в рамках проекту у Рівненській області

  Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА організовує конференцію «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу у Рівненській області».
 • 26.10.2016

  Запрошення до участі у торгах №8.2.4

  Закупівля програмного забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику та навчання
 • 07.10.2016

  Запит на висловлення зацікавленності “Інформаційна кампанія" (CQ № 8.3.4)

  Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації (УОЗ РОДА)
  Проект: "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"
  Субпроект: ”Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки”
  Позика № 8475-UA
  Назва договору: проведення “Інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”
 • 04.10.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно : Роз'яснення до тендерних документів ICB № 8.2.2 “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ ”
 • 04.10.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно тендерної документації ICB №8.2.2 “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ”
 • 30.09.2016

  Всім потенційним учасникам торгів ICB № 8.2.2

  Стосовно тендерної документації ICB №8.2.2
  “Закупівля 18 автомобілів швидкої медичної
  допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ”
 • 22.08.2016

  Перші сімейні лікарі отримали сертифікати Світового банку

  На Рівненщині закінчився дводенний семінар для сімейних лікарів. За його результатами 21 лікар з районів отримали сертифікати від Світового банку, Міністерства охорони здоров’я та Рівненської ОДА.
 • 19.08.2016

  Світовий банк навчає сімейних лікарів на Рівненщині

  до Рівного приїхали 21 сімейний лікар із 16-ти районів області. Для них дводенні тренінги в рамках проекту Світового банку на Рівненщині проводять шість тренерів. Серед них лікарі терапевти, кардіологи, неврологи та анестізіологи.
 • 19.08.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Номер пакету закупівель: SH-8.4.6
  Назва пакету закупівель: Придбання меблів для ГКПС
 • 19.08.2016

  Придбання компютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС

  Придбання комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС
 • 19.08.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Конференцсервіс проведення 2 медконференцій та 24 тренінгів для медичних працівників
 • 15.08.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічним завданням, напрацьованим управлінням охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для закупівлі 18 автомобілів швидкої допомоги класу В для ЦРЛ та ЦМЛ
 • 28.07.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
  (консультаційні послуги – відбір компанії (юридичної особи) для надання послуг із проведення соцопитувань населення ).
 • 23.06.2016

  Команда Світового банку відвідала Рівненщину

  23 червня Рівненщину з робочим візитом відвідала група експертів Світового банку в рамках місії з підтримки впровадження Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
  Роботу команда Світового банку розпочала у Корці, де відбулася зустріч із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком.
 • 26.05.2016

  Півсотні будівельників з’їхалися на семінар Світового банку в Рівному

  Півсотні представників 23 будівельних компаній з’їхалися до Рівного на семінар за участю фахівців Світового банку та представників МОЗ.
 • 11.05.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічним завданням, напрацьованим управлінням охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для розробки та підтримки веб-порталу
 • 22.02.2016

  На Рівненщині стартувала практична стадія впровадження проекту СБ

  В Рівному пройшла робоча зустріч Місії Світового банку в рамках реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 04.11.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для консультанта з питань закупівель.
 • 08.09.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для:
  - Консультанта з інженерних робіт.
  - Консультанта з інформаційних технологій;
  - PR-консультанта;
  - Перекладача-асистента;
 • 13.08.2015

  Запити на надання висловлення зацікавленості (Рівненська обл)

  Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг конкурсний відбір оголошено для:
  - консультанта з питань управління субпроектом;
  - консультанта з питань фінансового управління;
  - консультанта з питань закупівель.