Назва субпроекту:
Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 26.11.2020

  У Володимирці запрацювала оновлена амбулаторія

  У Володимирці запрацювала оновлена амбулаторія, яка обслуговуватиме 10 тисяч громадян
 • 24.11.2020

  Медичні заклади Рівненщини працюватимуть на новому обладнанні

  Сучасні апарати, обладнання та меблі. Медичні заклади продовжують оснащувати за кошти проекту Світового банку «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області»
 • 31.05.2019

  На Рівненщині обмінюються успішним досвідом лікування інфарктів

  В межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» була проведена восьма медична конференція, під час якої провідні кардіологи області обговорили перспективи розвитку галузі на Рівненщині. Також під час конференції були презентовані проміжні результати реалізації проекту Світового банку
 • 28.05.2019

  Для серцево-судинного центру у Сарнах придбали нову ангіографічну систему

  В межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині обласне управління охорони здоров’я підписало угоду про закупівлю ангіографічного комплексу з німецькою компанією AFS Medizintechnik. Даний комплекс стане частиною нового серцево-судинного центру, що планують відкрити в Сарненській районній лікарні
 • 27.05.2019

  На Рівненщині пройде VIII медична конференція

  У четвер, 30 травня 2019 року, в приміщенні конференц-залу готелю «Мир» в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» відбудеться VIII обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу у Рівненській області»
 • 20.05.2019

  Українські фахівці відвідали Лондон для вивчення британського досвіду

  Наприкінці березня група фахівців Національної служби здоров'я України та Міністерства охорони здоров'я відвідали Велику Британію з метою вивчення британського досвіду функціонування системи охорони здоров’я та можливостей його застосування в Україні.
 • 19.05.2019

  На Волині трансформували екстрену допомогу пацієнтам з інфарктом

  Минулого року у Волинській області відкрили 5 нових пунктів постійного базування бригад екстреної медичної допомоги за кошти обласного бюджету та спільного проекту Світового Банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також почала працювати центральна оперативна диспетчерська, в яку надходять виклики за номером 103 зі всіх населених пунктів області та передаються на виконання бригадам екстреної медичної допомоги.
 • 26.04.2019

  Рівненщина закупила обладнання для лікування аритмій

  Завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вже до кінця цього року наша область отримає унікальне обладнання для лікування аритмій шляхом радіочастотної катетерної абляції. Відповідну угоду про постачання цього обладнання підписали в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА
 • 11.04.2019

  На Рівненщині лікарі врятували 365 пацієнтів з інфарктом міокарда

  Лікування сучасними методами дозволило на чверть зменшити смертність від інфарктів у Рівненській області. У 2018 році кардіологи відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної лікарні провели понад 1720 операційних втручань і врятували 365 пацієнтів з гострим інфарктом міокарда за минулий рік.
 • 01.04.2019

  Повідомлення про результати торгів по закупівлі ICB 8.2.8

  "Закупівля медичного обладнання, дизель-генераторної установки для відділення інтервенційної радіології на базі комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради як філії відділення інтервенційної радіології комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради та надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу"
 • 26.03.2019

  На Рівненщині показник смертності від інфарктів знизився на 25%

  За інформацією Рівненського обласного центру громадського здоров’я у 2018 році на Рівненщині кількість летальних випадків від інфаркту міокарда у порівнянні з 2017 роком зменшилася на 25%. На думку фахівців, це стало можливим у тому числі й завдяки реалізації в області спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 26.02.2019

  Районні лікарні Рівненщини отримають сучасне кардіологічне обладнання

  Завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» обласне управління охорони здоров’я продовжує закуповувати кардіологічне обладнання для районних лікарень Рівненщини. Зокрема, сьогодні, в рамках реалізації проекту була підписана угода на постачання 19 кардіографів та обладнання для цілодобового Холтерівського моніторування
 • 19.02.2019

  На Рівненщині перебував керівник програм Світового банку Фон Зао

  Візит керівника програм з людського розвитку Світового банку розпочався із зустрічі доктора Фон Зао з головою Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Муляренком та його заступниками. Під час зустрічі з керівництвом області обговорили концепцію впровадження телеметричних медичних послуг на Рівненщині
 • 12.02.2019

  Відбувся тендер на реконструкцію 37 амбулаторій Рівненщини

  Три будівельні компанії виявили бажання проводити реконструкції 37 амбулаторій північних та центральних районів області в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Свої пропозиції учасники торгів надіслали на тендер, що наразі був проведений в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації
 • 01.02.2019

  300 пацієнтів з інфарктом врятували лікарі Рівненської обллікарні у 2018 р.

  Протягом 2018 року лікарями відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні було проведено понад 800 коронарографій і 500 стентувань, 300 з яких – пацієнтам із гострим інфарктом міокарда.
 • 28.01.2019

  Повідомлення про присудження договору ICB 8.2.1.2 (лот 3, лот 4)

  Закупівля ICB 8.2.1.2 "Медичне обладнання для вторинного рівня" (лот 3 "Закупівля електрокардіографа 12-канального з автоматичною обробкою даних. Прилади для комбінованого добового Холтерівського моніторування ЕКГ та АТ з програмним забезпеченням та 2 додатковими ЕКГ реєстраторами, надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу"; лот 4 "Закупівля системи для проведення тредміл-тесту, та надання послуг зі встановлення обладнання та навчання персоналу")
 • 17.01.2019

  Більшість мешканців Рівненщини довіряють своєму сімейному лікарю

  Половина опитаних при виборі лікувального закладу передусім звертає увагу на професіоналізм та досвід лікарів і вважає, що за 5-10 років система охорони здоров'я поліпшиться. Такі результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг». Розповідаємо, що ще вдалося виявити соціологам.
 • 15.01.2019

  Зміни №1 по закупівлі NCB 8.1.1

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап): 28 об’єктів
 • 15.01.2019

  Зміни №3 по закупівлі NCB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 15.01.2019

  Зміни №4 по закупівлі NCB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 15.01.2019

  Зміни №1 по закупівлі NCB 8.1.2

  Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап): 28 об’єктів
 • 04.01.2019

  Повідомлення про присудження контракту SH 8.2.5.1

  Закупівля SH 8.2.5.1 "Впровадження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та навчання"
 • 21.12.2018

  У Рівному пройшла конференція щодо підсумків реалізації проекту в 2018 році

  В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині відбулася сьома обласна медична конференція, під час якої обговорили підсумки реалізації субпроекту в 2018 році. В роботі конференції взяли участь головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівництво групи управління субпроекту Світового банку та представники засобів масової інформації.
 • 19.12.2018

  Повідомлення про присудження контракту по закупівлі SH 8.4.7.1

  Закупівля SH 8.4.7.1 "Придбання комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для ГКПС"
 • 10.12.2018

  Зміни №1 та Зміни №2 по закупівлі ICB 8.1.2.1

  "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (3 етап): 33 об’єкти"
 • 06.12.2018

  У Рівному пройшла шоста медична конференція для лікарів

  Не лише сучасне обладнання та відремонтавані амбулаторії, але й кваліфіковані лікарі є запорукою успішного лікування пацієнтів. Вдосконалити свої навички та знання з лікування серцево-судинних захворювань лікарі Рівненської області можуть на спеціальних дводенних тренінгах та медичних конференціях, які проходять у рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 • 05.12.2018

  Районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання

  Сертифікати на отримання спеціалізованого кардіологічного обладнання, закупленого в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», вручили голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк представникам районних лікарень під час проведення шостої обласної медичної конференції
 • 03.12.2018

  На Рівненщині закуповують обладнання для серцево-судинного центру в Сарнах

  Сьогодні відбулося розкриття тендерних пропозицій на закупівлю медичного обладнання для серцево-судинного центру у м. Сарни Рівненської області.
 • 29.11.2018

  Запрошення до участі в торгах NCB 8.1.1

  Закупівля NCB 8.1.1 "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (1 етап): 28 об'єктів"
  Лот №1.1 Рокитнівський район
  Лот №1.2 Дубровицький район
 • 29.11.2018

  Запрошення до участі в торгах NCB 8.1.2

  Закупівля NCB 8.1.2 "Реконструкція лікарських амбулаторій, фельдшерсько-акушерського пунктів під лікарські амбулаторії та капітальний ремонт лікарських амбулаторій (2 етап): 28 об'єктів"
  Лот №2.2 Сарненський район
  Лот №2.3 Березнівський район
  Лот №2.4 Костопільський район