На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для міських та районних лікарень

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
На Рівненщину надійшли УЗД-сканери для міських та районних лікарень 
 
19 сучасних кардіоваскулярних УЗД-сканерів Philips, які були придбані у рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», були доставлені на Рівненщину. Після оформлення всіх необхідних документів вони будуть передані у міські та районні лікарні Рівненщини.
 
Ультразвукове дослідження серця і судин дозволяє побачити серце, всі клапани та чотири його камери в реальному часі і в русі. Нові УЗД-сканери також можуть використовуватись для діагностики цілої низки інших хвороб, окрім серцево-судинних.
 
«Нещодавно в рамках проекту ми закупили сучасну кардіологічну техніку для обласної лікарні та на її базі створили серцево-судинний центр. Наступним етапом реалізації проекту стала закупівля новітнього обладнання, в тому числі кардіоаналізаторів та УЗД-сканерів для міських та районних лікарень. Наразі консультанти вже працюють над тендерною документацією для закупівлі нового обладнання амбулаторіям області», – зазначив керівник групи впровадження спільного проекту Світового банку та МОЗ України на Рівненщині Сергій Рибачок.
 
19 кардіоваскулярних УЗД-сканерів вже пройшли розмитнення та після завершення оформлення всіх необхідних документів будуть передані до кардіологічних відділень районних та міських лікарень області.   
 
А щоб лікарі функціональної діагностики могли в повній мірі використовувати усі можливості сканерів, для них було організовано спеціальне 5-ти денне навчання, в рамках якого 32 лікарі з районів області підвищили свою кваліфікацію і отримали відповідні сертифікати від компанії Philips. 
 
Для всіх пацієнтів Рівненщини усі обстеження на новому обладнанні, придбаному в рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» будуть проводитися на безоплатній основі. 

Фото