На Рівненщині оголосили тендер на будівництво 33 амбулаторій

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
На Рівненщині оголосили тендер на будівництво 33 амбулаторій
 
Минулого тижня було оголошено тендер на реконструкцію 33 амбулаторій в 7 районах Рівненської області. Реконструкція приміщень відбуватиметься за кошти спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Рівненській області. 
 
«Загалом в рамках проекту планується провести реконструкцію 90 амбулаторій Рівненської області. Раніше ми вже провели результативні торги по частині лотів першого та другого етапів. Тож наразі оголосили третій – найбільший етап реалізації будівельного компоненту проекту», – розповідає керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.
 
В рамках третього етапу планується провести реконструкцію 8 амбулаторій Рівненського району, 3 амбулаторій у місті Рівному, одну амбулаторію в місті Здолбунів та 4 в Здолбунівському районі, одну в Острозі, по 2 в Дубно та Острозькому районі, а також 5 на Дубенщині. Також планується реконструкція по одній амбулаторії в Демидівці, Млинові та Млинівському районі і 4 амбулаторії в Радивилівському районі. Загалом 33 амбулаторії Рівненщини. 
 
Пропозиції від учасників торгів приймаються в Департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації до 13 грудня 2018 року.
 
Ознайомитися з офіційною інформацією про тендер можна тут: http://wb.moz.gov.ua/procurement.html?action=view&id=263