Районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
Районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання
 
Представникам районних лікарень Рівненщини передали сертифікати на отримання спеціалізованого кардіологічного обладнання, яке було придбане в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Рівненській області. Загалом, районним лікарням було передано обладнання на 20 мільйонів гривень.
 
За словами керівника групи консультаційної підтримки субпроекту в Рівненській області Сергія Рибачка в рамках проекту, відбулася закупівля кардіологічного обладнання для кожної районної лікарні області, а також для рівненської центральної міської та обласної лікарень.
 
«Сертифікати отримали 16 районних лікарень, а також рівненська обласна та міська лікарні. Кожен з цих медичних закладів отримав по одному кардіоваскулярному УЗД-сканеру та дефібрилятору-монітору. Також раніше ми вже передали спеціальне обладнання для визначення рівня тропоніну, D-дімеру та інших кардіомаркерів», – розповів Сергій Рибачок.
 
Вартість одного такого комплекту, що наразі отримали районні лікарні становить більше 1 мільйона гривень.
 
В рамках реалізації проекту, окрім переданого обладнання, планується закупівля додаткового обладнання. Зокрема, на даний час проводиться оцінка пропозицій щодо закупівлі приладів для комбінованого добового Холтерівського моніторування ЕКГ та АТ, пристроїв для проведення тредміл-тесту та електрокардіографів.

Фото