У Рівному пройшла шоста медична конференція для лікарів

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
У Рівному пройшла шоста медична конференція для лікарів
 
Не лише сучасне обладнання та відремонтавані амбулаторії, але й кваліфіковані лікарі є запорукою успішного лікування пацієнтів. Вдосконалити свої навички та знання з лікування серцево-судинних захворювань лікарі Рівненської області можуть на спеціальних дводенних тренінгах та медичних конференціях, які проходять у рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». 
 
Цього тижня пройшла шоста медична конференція для лікарів. Участь у ній взяли провідні кардіологи Рівненської обласної лікарні, кардіологи та анестезіологи районних лікарень та представники центрів первинної медичної допомоги області. Всі учасники конференції мали змогу не лише почути про нові способи та підходи у лікуванні серцево-судинних захворювань, але й обмінятися досвідом між собою.
 
«Саме для того, щоб лікарі мали змогу підвищити власну кваліфікацію проектом Світового банку заплановано проведення 55 дводенних тренінгів та 8 конференцій. Наразі ми вже провели 52 тренінги, участь в яких взяли більше 1000 лікарів області. Також вже проведено 6 конференцій, спікерами на яких виступали не лише провідні фахівці Рівненщини, але й провідні кардіологи України», – розповідає керівник групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.
 
Так, одним з доповідачів на шостій обласній медичній конференції була завідуюча відділенням інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні Лариса Черначук. За її словами проведення таких конференції є одним з ефективних методів діалогу між обласними фахівцями та районними.
 
«Важливо, що під час таких конференцій кардіологи нашої області можуть не лише ознайомитися з передовим досвідом лікування хвороб систем кровообігу, але й отримати відповіді на актуальні для них питання», – зазначає Лариса Черначук.
 
Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук, відмітив, що проведення таких конференцій суттєво впливають на якість надання допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.
 
«Я щиро хотів би подякувати як організаторам цієї конференції, так і її учасникам. Медична галузь не стоїть на місці. З року в рік з’являються нові та нові методи лікування хвороб систем кровообігу. А участь наших кардіологів в таких конференціях дозволяє йти в «ногу із часом», ознайомлюватися з сучасними методиками лікування та підвищити якість надання медичної допомоги пацієнтам», – зазначив Юрій Осіпчук.

Фото