8.3.4 Запрошення до подання цінових пропозицій

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Шановні панове,

1.               Україна (далі «Позичальник») отримала фінансування від Міжнародного Банку Реконструкції і Розвитку (далі «МБРР/Банк») у формі позики (далі «Позика») на суму 214,729,837 доларів США згідно Угоди про Позику № 8475-UA з МБРР на покриття витрат на впровадження Проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі «Проект»).

Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА (далі “Замовник”), отримав частину фінансування та має намір використати частину коштів цієї позики на закупівлю консультаційних послуг (далі – “Послуги”): “Інформаційна кампанія (телебачення, радіо, газети), популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”, SH № 8.3.4

 

Управління охорони здоров'я Рівненської ОДА запрошує Вашу компанію (юридичну особу) надати свої цінові пропозиції на конкурс щодо надання послуг із проведення інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети), популяризації веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ (SH-8.3.4).

 

Принагідно, звертаємо Вашу увагу, що попередня закупівля була відмінена у зв’язку з несвоєчасним поданням пропозицій. Тому просимо Вас звернути увагу на строки подачі документів. Прийом пропозицій завершується 6 березня 2018 року о 11.00 год.

 

           

Детальна інформація знаходиться у прикріпленому файлі.

 

Просимо повідомити про отримання даного Запрошення  на електронну пошту [email protected]

 

 

 

З повагою,

начальник управління                                             Ю.Ю. Осіпчук