Ангіограф до роботи - готовий!

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

В Закарпатському клінічному кардіологічному диспансеріпроведено технічний прийом ангіографічного апарату експертного класу. Це - останній етап впровадження в роботу сучасного обладання «Ангіографічна система з розширеними функціями Artis Zee Floor» та «Джерела бесперебійного живлення EatonPowerware», які закуплені в рамках реалізації субпроекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей в Закарпатській області».

Комісією на чолі з заступником директора департаменту охорони здоров'я Іваном Гуштаном та членами робочої групи Ярославом Раточкою - завідучем рентген-хіругічного віддлення ЗОККД, Романом Мороз – зав.відділенням анестезіології та інтенсивної терапії ЗОККД, Вікторією Матій – лікарем-ренгенологом рентген-хірургічного відділення ЗОККД та Євгеном Смиком – рентенологом обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології проведено перевірку відповідності обладання технічним характеристикам згідно специфікації договору. Також проведено перевірку комплектності устаткування.     

Захід відбувався в присутності представника SiemensHealtheareSalesManagerHubertusJochemта громадськості.

Вже наступного дня буде розпочато навчання персоналу нюансам роботи на новому обладнанні. Лікарі на практиці опановуватимуть технічні особливості нової агніографічної системи. 

Фото