Новий ангіограф рятує життя

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

8-10 операцій щодня в тестовому режимі на новому ангіографі! В Закарпатському Обласному кардіодиспансері опановують нове обладнання. 

Тілька протягом 2-х тижнів роботи медиками виконано понад 100 стентувань та коронарографій. 

 

Лікарі відзначають відмінну якість зображення, точність позиціонування, знижену дозу рентген-навантаження та надзвичайну зручність та швидкість роботи нового обладнання. Обстеження судин –займає всього 20 секунд, а сам пацієнт знаходиться в операційній не більше 15 хвилин.

 

Закупівля сучасного обладнання експертного класу «Ангіографічна система з розширеними функціями Artis Zee Floor» для Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру відбувалося в рамках реалізації субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області». Другий ангіограф, закуплений в рамках проекту, встановлений і теж проходить тестування в Хустській райлікарні. Лікарі наголошують: при перших же ознаках гострого серцевого нападу : телефонуйте 103! Всі процедури та обстеження проводяться БЕЗКОШТОВНО, а у разі невідкладного (ургентного стану) пацієнти забезпечуються і стентами.

Фото