Найкращі лікарі "швидких" - закарпатці!

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

   Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю відбулись на Черкащині. 40 лікарських, фельдшерських, студентських, ветеранських та закордонних парамедичних бригад зібрало «Черкаські медичні ралі – 2018». Протягом трьох днів медики відпрацьовували клінічні випадки з реального життя, дії у надзвичайних ситуаціях та інцидентах із масовими жертвами. Ситуації моделювались з максимальною точністю та наочністю. Особлива увага – взаємодіям в середині системи, а також з працівниками поліції та ДСНС. Водії змагались на швидкість та вправність проходження складного маршруту. А кожна бригада екстреної медичної допомоги показала свої знання у дотриманні протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах. Загалом всі 40 бригад виконали по 14 завдань. Суддями та експертами були фахівці з екстреної та військової медицини України, Литви, США, Канади та Ізраїлю.
Закарпаття представляла бригада на чолі з лікарем медицини невідкладних станів Сергієм Боднаром, лікарем-інтерном Едуардом Горзовим, фельдшером – Миколою Гливчаком та водієм – Аттілою Чуха. Перше «золото» у змаганнях виборов закарпатський водій екстреної медичної допомоги. Так було закладено переможний фундамент… Результат – перше місце на змаганнях кубок та прапор, який привезла додому закарпатська команда. 
За традицією, наступного року учасників змагань приймає область, команда якої перемогла. І вже тепер Закарпаття збиратиме найкращих фахівців з усієї країни для участі в медичному екстримі «Закарпатське медичне раллі».

P.S- Нагадаємо, що в рамках реалізації субпроекту "Поліпшення охорони здоров'я  на службі у людей в Закарпатській області" закуплено сучасні високопрохідні 22 автомобілі екстреної медичної допомоги, бригади "швидких" пройшли навчання на тренінгах на базі факультету післядипломної освіти УжНУ. Фахова команда лекторів-тренерів акцентувала увагу на питаннях надання допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями. В інтерактивній формі, за сучасними європейськими стандартами практикуючі лікарі та фельдшера  не тільки аналізували та вивчали найчастіші випадки серцево-судинних гострих станів, основні проблеми при веденні пацієнтів з кардіоваскулярними подіями, але й проводили детальний розбір різних клінічних випадків при гіпертонічних кризах та інсультах.

Фото