Понад 1000 медиків Закарпаття пройдуть навчання

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

     В Ужгороді відбулась нарада з керівниками центрів первинно медико-санітарної допомоги та начальниками відділів охорони здоров’я щодо організаційних питань у проведенні короткотермінових тренінгів з надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями в рамках реалізації проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» . Нараду провели заступник директора начальника департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Іван Гуштан, начальник управління лікувально-профілактичної роботи Ольга Чемет та консультант з управління субпроектом Ганна Романко
Керівники з усіх районів області отримали типові договори, які підготовлені факультетом післядипломної освіти УжНУ та калькуляції щодо вартості навчання. Вони повинні опрацювати договори та остаточно надати кількість осіб, які повинні пройти перепідготовку.
Починаючи з березня і до вересня цього року триватимуть навчання медичних працівників закладів первинної ланки. Заплановано що підвищать свою кваліфікацію 580 осіб медичного персоналу - це буде 100 відсоткове виконання заходів, які передбачені графіком виконання субпроекту. 
У цей же період будуть продовжені навчання медичних працівників екстреної медичної допомоги в кількості 540 осіб. 
Також під час наради Ганна Романко поінформувала присутніх про стан виконання субпроекту та ознайомила присутніх з найближчими планами у його втіленні.

Фото