Підписано договір на поставку обладнання

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

В Ужгороді,  в рамках реалізації субпроекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» підписано контракт між компанією  Siemens, яка стала переможцем міжнародних торгів і постачатиме високотехнологічне обладнання для оснащення відділень інтервенційної кардіології Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру та Хустської районної лікарні.

Договір підписано між  компанією Siemens Healthcare GmbH(Німеччина) та департаментом охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації.

У переліку обладнання,яке дозволить проводити низку обстежень та малоінвазивних маніпуляцій при різних серцево-судинних патологій:

«Ангіографічний апарат з розширеними функціями», «Ангіографічний апарат базової комплектації» та «Пристрої безперебійного живлення» на загальну суму 1 254 800 євро.

Також окремо буде поставлено «Ехокардіоскопічний апарат з черезстравохідним датчиком» вартістю 120 000 євро. Завдяки цьому устаткуванню кардіологи області зможуть обстежувати морфологічні та функціональні зміни серця та його клапанного апарату.

Очікується, що постачання медичного обладнання компанією Siemens розпочнеться уже у серпні-вересні цього року.

Фото