Підбито підсумки реалізації проекту в Закарпатті

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Протягом двох днів в Києві проходив семінар спільного зі Світовим банком проекту МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», на якому було підбито підсумки роботиза другий рік. Вісім областей, де впроваджуються субпроекти, аналізувалидосягнуті результати та обговорювали плани на майбутнє. Від Закарпаття у заході взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимир Маркович, заступник директора Іван Гуштан, консультант  з управління субпроектом  Ганна Романко та завідувач поліклінічного диспансерного відділення ЗОККД  Наталія Мушка. 

З детальним аналізом проробленої в рамках проекту роботи виступила Ганна Романко. В рамках реалізації проекту проведено реконструкцію та капітальний ремонт в Хустській РЛ під відділення інтервенційної кардіології, капітальний ремонт реанімаційного відділення ЗОККД, тривають роботи по підготовці приміщення під розміщення закупленого ангіографічного апарату з розширеними функціями. Придбано медичне обладнання та меблі медичні для  Хустської районної лікарні та ЗОККД, проведено закупівлю 22 спеціалізованих автомобілів, придбано ехокардіоскопічний апарат з через стравохідним датчиком. Також для покращення матеріально-технічної бази закуплено медичнеобладнаннядля медзакладівобласті. Проведено навчальні семінари для лікарівекстреної медичної допомоги, загальної практики – сімейних лікарів і медичнихсестерзагальної практики – сімейної медицини. Провідні фахівці кардіологічного та кардіохірургічного напрямків, а також менеджери охорони здоров’я з метою запозичення досвіду та передових практик з робочими візитами побували за кордоном.

Також Ганна Романко поінформувала про заходиіз впровадження субпроекту, які заплановано завершити у 1-му півріччі 2018 року  і запевнила, що і надалі всі кроки з реалізації проекту будуть відбуватися максимально прозоро та якісно, а усе заплановане буде виконано вчасно і на максимально високому рівні

Представники Світового Банку надали високу оцінку роботи закарпатської команди в реалізації проекту.     

Фото