Назва субпроекту:
Поліпшення охорони здоров`я на службі у людей в Закарпатській області

Сторінка містить інформацію про новини та події, які відбулись в рамках реалізації даного субпроекту (кластеру)

2
 • 28.03.2017

  Кардіологи обговорили питання лікування гострого інфаркту міокарду

  Про ефективне лікування інфаркту міокарду та гострих серцевих станів говорили під час науково-практичної конференції кардіологи з усієї Закарпатської області.
 • 02.03.2017

  Понад 1000 медиків Закарпаття пройдуть навчання

  В Ужгороді відбулась нарада з керівниками центрів первинно медико-санітарної допомоги та начальниками відділів охорони здоров’я щодо організаційних питань у проведенні короткотермінових тренінгів з надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями.
 • 01.03.2017

  Реалізація проекту на 1 січня 2017 року

  Реалізація проекту на 1 січня 2017 року
 • 20.02.2017

  Запрошення до участі у торгах №NCB 3.1.4.

  Назва Договору: Програмне забезпечення для створення технології формування електронного реєстру хворих на ССХ та забезпечення технічними засобами ЗОЗ для формування електронного реєстру пацієнтів з ССХ.
 • 08.02.2017

  Фахівці кардіодиспансеру вивчали технічну документацію на обладнання

  Робоча група проекту спільно з фахівцями обласного кардіологічного диспансеру оцінювала та обговорювала відповідність технічним завданням специфікацій медичного обладнання та устаткування, які були подані у шести лотах.
 • 17.01.2017

  Підбито підсумки реалізації проекту за 2016 рік

  В Ужгороді на засіданні групи управління підбито підсумки роботи за 2016 рік в реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області».
 • 05.01.2017

  Зауваження щодо програмного забезпечення враховано

  В Ужгороді комісія розглянула зауваження Світового Банку щодо тендерної документації по закупівлі програмного забезпечення електронного реєстру хворих ССЗ
 • 28.12.2016

  В Ужгороді відкрито реанімацію європейського взірця

  В Закарпатському обласному кардіодиспансері у вівторок, 27 грудня, відкрито реконструйоване кардіореанімаційне відділення на 10 ліжок.
 • 26.12.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Автомобілі спеціального медичного призначення (2 лоти)
 • 20.12.2016

  В Ужгороді навчались 120 лікарів "швидкої"

  В інтерактивній формі, за сучасними європейськими стандартами в Ужгороді навчалися 120 медиків «швидкої» з усіх куточків області.
 • 01.12.2016

  В Закарпатті розпочато тренінги для працівників «швидкої»

  В Ужгороді в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» розпочато короткотермінові тренінги для працівників екстреної медичної допомоги.
 • 10.11.2016

  Визначено переможця тендеру із закупівлі автомобілів швидкої меддопомоги

  Черговий етап реалізації субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» пройдено. 9 листопада під час засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг визнано переможця конкурсних торгів із закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги типу С – 6 штук та типу В – 16 штук.
 • 03.11.2016

  В Закарпатті відбулось розкриття тендерних пропозицій

  Сьогодні, 3 листопада, в Ужгороді відбулося розкриття тендерних пропозицій по закупівлі медичного обладнання для відділень інтервенційної кардіології в м. Хуст та Ужгород
 • 14.10.2016

  В Закарпатті тривають процедури закупівель обладнання

  В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» 13 жовтня відбулося засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА. Фахівці розглянули і підготували роз’яснення на звернення деяких учасників торгів щодо внесення змін у тендерну документацію.
 • 07.10.2016

  Вінничани вивчають досвід Закарпатських кардіологів

  В рамках обміну досвідом та реалізації проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", який спрямований на покращення надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями, Закарпаття відвідала делегація медиків у складі директора департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили ГРАБОВИЧ, головного лікаря Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології Володимира ГЛАДКИХ та заступника директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Олени ЖИТАНСЬКОЇ.
 • 30.09.2016

  Перенесення строків подання резюме

  У зв’язку з перенесенням кінцевої дати подання резюме просимо оприлюднити інформацію щодо перенесення строків подання резюме по закупівлі консультативних послуг (індивідуальний консультант) за посадою
  “Перекладач” (пакет закупівель №3.3.6.2)
 • 29.09.2016

  Всім учасникам міжнародних конкурсних торгів №ІСВ 3.1.1.

  Медичне обладнання для дооснащення лікарських амбулаторій сімейної медицини та Медичне обладнання для дооснащення структурних підрозділів екстренної (невідкладної) медичної допомоги. Медичне обладнання та вироби медичного призначення для оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст та ЗОККД
 • 23.09.2016

  Досягнення та перспективи реформи охорони здоров'я обговорили під час круглого столу за участі міністра Уляни Супрун

  21 вересня в Києві відбувся круглий стіл "Впровадження реформи охорони здоров'я: досягнення та перспективи" за участі міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, керівника програм людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусії та Молдові Фон Зао та представників областей України, де втілюється проект Світового банку “Поліпшення здоров'я на службі у людей».
 • 19.09.2016

  Стартував перший день семінару, де буде підбито підсумки роботи за рік

  19 вересня 2016 року у Києві розпочато роботу семінару з питань реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".
  Впродовж перших двох днів семінару області-учасники Проекту прозвітують про прогрес у впровадженні субпроектів та підіб'ють підсумки роботи за рік.
  Закарпатську область представляє Ганна РОМАНКО - координатор субпроекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей в Закарпатській області".
 • 14.09.2016

  Повідомлення про присудження контракту

  Повідомлення про присудження контракту "Інвентар для оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст та ЗОККД (меблі медичні та інвентар)" (SH 3.1.2.)
 • 29.08.2016

  Перенесення строків конкурсу на посадоу “Перекладач”

  У зв’язку з перенесенням кінцевої дати подання резюме просимо оприлюднити інформацію щодо перенесення строків подання резюме по закупівлі консультативних послуг (індивідуальний консультант) за посадою
  “Перекладач” (пакет закупівель №3.3.6.2)
 • 16.08.2016

  Відбулось публічне розкриття тендерних пропозицій із закупівлі автомобілів ЕМД

  Сьогодні, 16 серпня, в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» в департаменті охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій із закупівлі автомобілів спеціального медичного призначення.
 • 02.08.2016

  Запрошення до участі у торгах №ІСВ 3.1.1.

  Медичне обладнання для дооснащення лікарських амбулаторій сімейної
  медицини та Медичне обладнання для дооснащення структурних підрозділів екстренної
  (невідкладної) медичної допомоги. Медичне обладнання та вироби медичного призначення для
  оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст та ЗОККД.
 • 02.08.2016

  Перенесення строків подання резюме по закупівлі

  У зв’язку з перенесенням кінцевої дати подання резюме просимо оприлюднити інформацію щодо перенесення строків подання резюме по закупівлі консультативних послуг (індивідуальний консультант) за посадою?“Перекладач” (пакет закупівель №3.3.6.2)
 • 25.07.2016

  Всім учасникам міжнародних конкурсних торгів №ІСВ 3.1.6. «Автомобілі спеціального медичного призначення»

  Відповідно до пункту 8 Розділу І «Інструкції учасникам» інформуємо, що до тендерної документації №ІСВ 3.1.6.«Автомобілі спеціального медичного призначення» внесено зміни.
 • 12.07.2016

  Запит на надання висловлення зацікавленості

  Консультаційні послуги – індивідуальний консультант
 • 04.07.2016

  Запрошення до подання цінових пропозицій

  Інвентар для оснащення відділення інтервенційної кардіології м. Хуст та ЗОККД (меблі медичні та інвентар)
 • 04.07.2016

  ЗАКАРПАТСЬКІ МЕДИКИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

  Група фахівців галузі охорони здоров’я Закарпатської області відвідала провідні медичні центри Австрії та заклади реабілітації кардіологічних хворих.
 • 08.06.2016

  Запрошення до участі у торгах

  Автомобілі спеціального медичного призначення