Назва субпроекту:
Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області

2
 • 05.11.2018

  Дистанційні консультації кардіологів рятують життя пацієнтів на Запоріжжі

  Більшість людей із гострим інфарктом можна врятувати, якщо буде вчасно встановлений діагноз і надана невідкладна допомога. У великих містах із цим зазвичай немає проблем, а для мешканців віддалених районів поїздка до вузькопрофільного спеціаліста може вартувати життя. Одним із рішень цієї проблеми можуть стати дистанційні консультації. Розказуємо, як це працює у Запорізькій області.
 • 23.07.2018

  Запорізькі медцентри отримують нове комп’ютерне обладання

  Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, нині триває монтаж устаткування для серверних кімнат, придбаних для центрів первинної медико-санітарної допомоги.
 • 20.06.2018

  Для запорожских амбулаторий купили компьютерной техники на 7 миллионов

  Департамент здравоохранения Запорожской облгосадминистрации в мае купил компьютерной техники на 7,75 миллиона гривен. Закупка проведена за счет кредита Мирового банка, говорится на сайте проекта «Улучшение здравоохранения на службе у людей».
 • 11.06.2018

  У Мелітопольському районі відкрили нову амбулаторію

  Перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян перебуває з робочою поїздкою в Мелітопольському районі. Тут вона взяла участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Нове – комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».
 • 05.04.2018

  В Запорожской области успешно реализуется проект с Всемирным Банком

  Субпроект «Усовершенствование медицинской помощи больным с заболеваниями системы кровообращения» Министерства здравоохранения Украины совместно со Всемирным банком реконструкции и развития – крупнейший инвестиционный проект, который реализуется в сфере здравоохранения Запорожской области с 2015 года.