За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисячі фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисяч фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
Міністерство охорони здоров'я у Всесвітній день серця закликало дбати про профілактику серцево-судинних захворювань: вести здоровий спосіб життя та вчасно звертатися до лікарів при загрозливих симптомах.
Міністерство охорони здоровя пояснює, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
Як зберегти здоров’я серця, як змінюється система надання допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями в Україні, на яку державну безкоштовну допомогу можуть розраховувати пацієнти з гострим інфарктом міокарда та іншими гострими станами, Громадському розповів кардіолог Максим Соколов.
Сьогодні ситуація з раннім виявленням та лікуванням серцево-судинних захворювань в Україні поліпшується. У рамках інформаційної кампанії “Здорове серце” розказуємо, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця Міністерство охорони здоров’я розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.
Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарда знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України.
Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарду знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України. Якщо перекласти цю інформацію з сухої мови офіційної статистики, за минулий рік українські кардіологи врятували від страшної та болісної смерті на 420 людей більше.
В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Всесвітнього дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
Серцево-судинні захворювання в Україні є причиною 67% усіх випадків смерті. Тобто практично кожен третій українець помирає від інфаркту, інсульту чи їх ускладнень. Напередодні Світового дня серця слід загадати про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Світового дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Всесвітнього дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарда та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Світового дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарду та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
Упродовж тижня у розділі «Громадянам-Здоров’я А-Я» і у соцмережах публікуватимемо матеріали про головні аспекти, які мають знати українці про серцево-судинні захворювання.
Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.