Назва кластеру:
Інформація і комунікація
Термін реалізації:
2015 - 2020 роки

2
 • 04.10.2018

  П’ятсот первинних стентувань щороку виконують у Вінниці

  На цьому наголошували вінницькі фахівці, які взяли учать у Конгресі кардіологів України, який зібрав близько 3 тисяч спеціалістів з усієї країни.
 • 03.10.2018

  МОЗ: Як лікують хвороби серця в Україні

  За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисячі фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
 • 03.10.2018

  Як лікують хвороби серця в Україні

  За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисяч фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
 • 30.09.2018

  У МОЗ радять не забувати про профілактику серцево-судинних захворювань

  Міністерство охорони здоров'я у Всесвітній день серця закликало дбати про профілактику серцево-судинних захворювань: вести здоровий спосіб життя та вчасно звертатися до лікарів при загрозливих симптомах.
 • 29.09.2018

  Як вилікувати ваше серце: маршрут пацієнта від МОЗ

  Міністерство охорони здоровя пояснює, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
 • 28.09.2018

  5 питань про хвороби серця

  Як зберегти здоров’я серця, як змінюється система надання допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями в Україні, на яку державну безкоштовну допомогу можуть розраховувати пацієнти з гострим інфарктом міокарда та іншими гострими станами, Громадському розповів кардіолог Максим Соколов.
 • 28.09.2018

  Як отримати медичну допомогу при хворобах серця: маршрут пацієнта

  Сьогодні ситуація з раннім виявленням та лікуванням серцево-судинних захворювань в Україні поліпшується. У рамках інформаційної кампанії “Здорове серце” розказуємо, куди звертатися по допомогу при підозрі на серцево-судинне захворювання, які аналізи та обстеження для українців із захворюваннями серця та системи кровообігу сплачує держава і який шлях має пройти пацієнт від першого виявлення хвороби до повного одужання.
 • 27.09.2018

  Фахівці МОЗ пояснили, чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця Міністерство охорони здоров’я розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.
 • 27.09.2018

  Як змінюється система надання допомоги пацієнтам з хворобами серця

  Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарда знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України.
 • 27.09.2018

  Як змінюється система надання допомоги пацієнтам з хворобами серця

  Впродовж 2017 року в 11 областях України смертність від гострого інфаркту міокарду знизилася на 20% у порівнянні з 2015 роком. Такими є дані Асоціації інтервенційних кардіологів України. Якщо перекласти цю інформацію з сухої мови офіційної статистики, за минулий рік українські кардіологи врятували від страшної та болісної смерті на 420 людей більше.
 • 26.09.2018

  Що треба знати про порушення мозкового кровообігу – інсульт

  В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Всесвітнього дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 26.09.2018

  Інсульт: що треба знати про порушення мозкового кровооігу?

  Серцево-судинні захворювання в Україні є причиною 67% усіх випадків смерті. Тобто практично кожен третій українець помирає від інфаркту, інсульту чи їх ускладнень. Напередодні Світового дня серця слід загадати про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 26.09.2018

  Що треба знати про порушення мозкового кровообігу - інсульт

  В Україні серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей. Напередодні Світового дня серця у рамках інформаційної кампанії "Здорове серце" розказуємо про основні ознаки мозкового інсульту, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 25.09.2018

  Хвороби серця: чому виникають та як запобігти?

  На сьогодні серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
 • 25.09.2018

  Як виявити інфаркт і що робити при серцевому нападі

  Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Всесвітнього дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарда та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 25.09.2018

  Як виявити інфаркт і що робити при серцевому нападі

  Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби серця забирають понад 17 мільйонів життів щороку по всьому світу. Напередодні Світового дня серця розказуємо про основні ознаки інфаркту міокарду та серцевого нападу, при яких треба негайно викликати екстрену допомогу.
 • 24.09.2018

  МОЗ розпочинає інформаційну кампанію до Всесвітнього дня серця

  Упродовж тижня у розділі «Громадянам-Здоров’я А-Я» і у соцмережах публікуватимемо матеріали про головні аспекти, які мають знати українці про серцево-судинні захворювання.
 • 24.09.2018

  Чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики?

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти.
 • 21.09.2018

  Чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

  Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.