МОЗ: Як лікують хвороби серця в Україні

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
МОЗ: Як лікують хвороби серця в Україні
 
За останній рік вдалося змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим інфарктом, впровадити нові технології і змінити сам принцип лікування. Про нові підходи і результати змін говорили близько 3 тисячі фахівців з усієї країни в рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України.
 
Заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський наголосив, що медична спільнота кардіологів змогла досягти неймовірних успіхів за останні роки завдяки впровадженню новітніх технологій лікування гострого інфаркту міокарда, в тому числі стентування. І поява на сторінках New York Times статті «Серцеві стенти як приклад боротьби з корупцією в Україні» є підтвердженням цього.
 
«Жодна зміна, трансформація чи реформа медицини не може відбутися без підтримки лікарської спільноти. Я дуже вдячний, що ви не лише не опиралися змінам - ви їх випереджали. І це дало добрий результат», - зазначив Олександр Лінчевський.
 
Згідно зі статистикою Асоціації кардіологів України, близько 20 мільйонів дорослих українців страждають на ті чи інші серцево-судинні захворювання. Тому надання висококваліфікованої медичної допомоги, зниження смертності, покращення якості життя мають надзвичайно велике значення, - підкреслює Володимир Коваленко, президент асоціації кардіологів України, директор ННЦ «Інститут кардіології імені М. Д. Стражеска»...
 
Джерело: Урядовий портал
 
Оригінал статті: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/yak-likuyut-hvorobi-sercya-v-ukrayini