Запит на надання висловлень зацікавленості №IC-4.8 (повторно)

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги– індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант із проведення комплексного моніторингу та аналізу інформаційного поля Проекту та реформ охорони здоров'я

(пакет № IC-4.8)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта із проведення комплексного моніторингу та аналізу інформаційного поля Проекту та реформ охорони здоров'я.

 

Консультаційні послуги включають: моніторинг засобів масової інформації (телеканали, друковані та інтернет ЗМІ) та соціальних мереж на предмет згадування Проекту та реформ охорони здоров’я МОЗ України, підготовку аналітичних звітів відповідно до технічного завдання, а також консультаційну підтримку МОЗ України у впровадженні Кластеру «Інформація і комунікація» Частини 2 Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що доступне за посиланням нижче.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

1.     вища освіта;

2.     не менше 4 років досвіду у сфері аналізу інформаційного поля;

3.     досвід адміністрування сервісів для моніторингу інформації в мережі інтернет з можливістю налаштування відповідно до індивідуальних вимог Замовника;

4.     досвід у аналізі комплексних інформаційних кампаній у засобах масової інформації усіх рівнів;

5.     досвід у дослідженні громадської думки;

6.     досвід у контент-аналізі висвітлення в ЗМІ діяльності органів державного управління.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.)(«Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), вякому визначаєтьсяполітикаСвітового Банкущодоконфлікту інтересів. Консультантзобов'язується дотримуватисяполітикиБанкущодокорупційноїпрактикиі шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 16:00 11 березня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-4.8, вакансія «Консультант із проведення комплексного моніторингу та аналізу інформаційного поля Проекту та реформ охорони здоров'я»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]